Fakty i mity o seksie

Przeczytałeś cały internet i wydaje ci się, że o „tych rzeczach” wiesz już wszystko? Tia... Przekonaj się, które z często powtarzanych seksualnych mitów są prawdziwe, a które całkowicie wyssane z palca (by nie rzec, że z czegoś innego...)

fakty-i-mity.jpg

Kto uprawia sporty ekstremalne, ten ma lepszy seks
FAKT
Z badań przeprowadzonych przez jeden z polskich portali randkowych wynika, że osoby uprawiające sporty ekstremalne nie tylko lepiej się bawią w łóżku, niż te prowadzące bardziej zrównoważony tryb życia, ale też zdecydowanie częściej uprawiają seks grupowy. Mniejsze lub większe bunga bunga zaliczyło ponad 30 procent ekstremalnych sportowców – podczas gdy wśród „zwykłych” obywateli tego zaszczytu doznało raptem
15–17 procent. Teraz już masz powód, żeby otwierać ten spadochron...

Punkt G istnieje
MIT

Omamieni przez feministyczną propagandę mężczyźni od dziesięcioleci szukają mitycznego miejsca, którego dotknięcie doprowadza kobiety do szczytu rozkoszy. Czas zakończyć te poszukiwania. „Bez żadnych wątpliwości anatomiczny obiekt zwany punktem G nie istnieje” – ogłosił w 2013 r. stojący na czele międzynarodowego zespołu badaczy dr Amichai Kilchevsky ze szpitala Yale–New Haven w Connecticut. My podskórnie czuliśmy to od dawna! 

Sperma to doskonała maseczka na twarz
FAKT
Plemniki stanowią zaledwie 2 procent spermy. Reszta to m.in. cukry, aminokwasy, witaminy C i B12, potas, magnez, cynk i selen, które razem wzięte odmładzają skórę twarzy nawet o 20 procent! To, co fanki bukkake wiedzą od dawna, kilka lat temu
potwierdzili naukowcy i kosmetycy. Są już na świecie luksusowe spa, które oferują swoim klientkom maseczki z męskiego nasienia, zaś pewna norweska firma sprzedaje ekskluzywne kosmetyki ze sperminą. I jedno i drugie kosztuje krocie, ale ty przecież masz dobre serce, więc daj swojej kobiecie odmładzającą maseczkę całkowicie za darmo!

Kobiety nie mają wytrysku
NIBY MIT ALE JEDNAK TROCHĘ FAKT

Gigantyczne fontanny dziwnych płynów wytryskujących z kobiet w filmach porno są wprawdzie zwykłym oszustwem, ale... „Niektóre kobiety mogą w czasie orgazmu ejakulować płynem z ujścia gruczołów przedsionkowych położonych wewnątrz warg sromowych mniejszych” – twierdzi naukowo prof. Emmanuele Jannini z włoskiego Uniwersytetu L’Aquila. Jeśli więc dobrze rozumiemy, to co mówi, kobiecy wytrysk jest jak najbardziej możliwy. Planujesz dobry seks? Weź parasol.


To nie koniec! 20 innych faktów i mitów o seksie badamy, sprawdzamy oraz ostatecznie naukowo rozstrzygamy w czerwcowym numerze miesięcznika CKM (już w kioskach). Musisz to przeczytać!

ckm-06-2016-okladka.jpg

Po co iść do kiosku? Zamów CKM prosto do domu!
Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale dostaniesz ekstra książkę gratis!

prenumerata5-16small.jpg


Dodał(a): CKM / rys. Piotr Kotecki Piątek 20.05.2016