Erotyczne zabawki Avengers do superbohaterskich orgazmów

Marzyliście kiedyś o seksie z seksowną agentką Natashą Romanoff z serii filmów Avengers? Dzięki tym geekowskim seks-gadżetom będzie to przynajmniej po części możliwe.
mlykrlogonatj7igtgpq.jpg

Australijski sklep z erotycznymi zabawkami pod nazwą „Geeky Sex Toys” słynie z kolekcji seks-gadżetów inspirowanych najsłynniejszymi popkulturowymi fenomenami. Wcześniej wypuścili serię dildo z Pokemonami (o nazwie Pokemoan, czyli „Pokejęki”), „Grą o Tron”, „Star Wars”, a nawet z kryptowalutami.

Teraz jednak tuż przed premierą kolejnego filmu Marvela „The Avengers: Infinity War” pojawiły się całkiem nowe zabawki. Wśród nich wielki zielony penis Hulka, dildo z wypustkami w kształcie młota Thora, korek analny Kapitana Anala czy sztuczna wagina agentki Romanoff. Poza tym złota pięść do fistingu bohatera serialu Iron Fist, kolejny korek analny ze świecącą końcówką Iron Mana oraz długa strzała-didlo Hawkeye’a.

Żadna z tych zabawek nie jest tania, bo każda kosztuje minimum kilkadziesiąt dolarów. No ale uczucie bzykania się z ulubionym bohaterem komiksowym wydaje się być bezcenne, prawda?


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Geeky Sex Toys Środa 25.04.2018