Dzieci mówią jak nakryły rodziców na uprawianiu seksu

Dzieci w młodym wieku nakryły swoich rodziców, jak ci uprawiali seks. Teraz o tym opowiadają. Bywa żenująco, wszyscy są zawstydzeni, ale sytuacja jest tak absurdalna, że aż śmieszna.

sex.jpg


Czy kiedykolwiek nakryłeś swoich rodziców na uprawianiu seksu? Jeśli tak, pewnie do dzisiaj borykasz się z tą traumą i nie chciałbyś nikomu o tym opowiadać. Ale właśnie na takie pytanie musieli odpowiedzieć bohaterowie tego filmiku od WatchCut Video. W dodatku siedząc naprzeciwko swojego ojca albo matki. Jak pewnie się domyślasz, zrobiło się niezręcznie.

Wszyscy odpowiadający zgodnie przyznają, że przynajmniej raz nakryli swoją matkę bądź ojca na uprawianiu seksu. W przypadku większości bohaterów stało się to, kiedy byli pomiędzy 4 a 7 rokiem życia. Jedną dziewczynę spotkało to, jak miała 13 lat.

Pierwszy chłopak, który ze szczegółami opowiada sytuację przyznaje, że wstał z łóżka po wodę. I jak się okazało nie tylko on jeszcze nie spał. Zauważył matkę zabawiającą się z ówczesnym partnerem.

Dziewczyna pojawiająca się na ekranie jako następna twierdzi, że obudziła się w nocy, bo usłyszała jęki swojej matki. Po czym zaczęła rzucać pluszakami w drzwi do sypialni rodzicielki, krzycząc, żeby mężczyzna przestał krzywdzić jej rodzica. Starsza kobieta od razu wtedy zeszła z łóżka, owinęła się prześcieradłem i z samego rana porozmawiała o tym z córką.

W przypadku czarnoskórego chłopaka, jego ojciec przed stosunkiem włączył telewizor. Syn usłyszał to i otworzył drzwi do sypialni, a rodzic wyskoczył spod kobiety, nakryty kołdrą i krzyczał „Chłopcze, co tu robisz? My tylko oglądamy telewizję”. Starszy mężczyzna utrzymuje, że taka była prawda.

Jest to kolejna rozmowa, której z pewnością nie chcielibyśmy odbywać z naszymi rodzicami. Kanał WatchCut Video prosił już tę samą grupę osób o opowiedzenie o swoim pierwszym razie.

ZOBACZ GALERIĘ FIT MILF-Y

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: YouTube Środa 21.06.2017