Dzieci mówią rodzicom jak straciły dziewictwo

Opowiadałeś już rodzicom o swoim pierwszym razie? Ci ludzie zostali poproszeni, aby to zrobić i zdradzić najbliższym krewnym wszystkie intymne szczegóły.
rodz.jpg

W SKRÓCIE:

Rodzice zostali poproszeni, aby przed kamerą porozmawiać ze swoimi potomkami na temat ich pierwszego razu. Dorosłe dzieci są ewidentnie zażenowane, co przynosi wiele zabawnych sytuacji.

PEŁNA WERSJA:
Są takie rozmowy, które prędzej czy później trzeba odbyć, chociaż nie ma się na nie ochoty. W czołówce niewygodnych tematów znajduje się pogadanka z potomkami o seksie. Jeden z naszych ulubionych kanałów na platformie YouTube, znany z tego, że zaprasza przed kamerę osoby o różnych poglądach do wypalenia fajki pokoju, tym razem postanowił pokazać jak wygląda przedstawianie rodzicom historii swojego pierwszego razu.

Najpierw pada pytanie jak często rodzice rozmawiają z dziećmi na temat seksu. Pierwsi uczestnicy przyznają, że rzadko o tym mówią. Zabawna sytuacja następuje gdy jedna z dziewczyn pyta matkę, czy wie kiedy jej córka straciła dziewictwo, a ta podaje, że w wieku 14 lat, czym latorośl jest ewidentnie zszokowana.

Później, już w innej grupie matka wyznaje, że przeszukiwała bieliznę córki, aby znaleźć dowody jej aktywności seksualnej. Następnie syn opowiada jak to był prawiczkiem i próbował przekonać dziewczynę do seksu, co kończy się tłumaczeniem ojcu na czym polega pozycja „na jeźdźca”.

Ten sam chłopak był przekonany, że kiedy wejdzie w partnerkę będzie mu zimno, co wywołuje śmiech jego rodzica. Później wszyscy uczestnicy pytani są o to, jak się czuli i czy szczytowali. Dla większości było przyjemnie, a dojście do orgazmu trwało u jednych dłużej u innych krócej.

Na zakończenie sytuacja się odwraca i to dzieci proszone są, aby zapytały rodziców o ich pierwszy raz. Jesteśmy ciekawi, która rozmowa wyszła bardziej niezręcznie.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: YouTube Poniedziałek 22.05.2017