Dobra nocka?

Jak oduczyć dziecko masturbacji? Krzyżem antymasturbacyjnym! Ten i inne sposoby podaje nam strona stopmasturbationnow.org. My pytamy: po co?
anymasturbacyjny-krzyz.jpg

Jak wiemy masturbacja to seks z osobą, którą zna się i kocha najbardziej. Nie ma drugiego człowieka, który znałby nasze preferencje seksualne tak dobrze, jak my sami. Onanizowanie się m.in. redukuje stres, daje przyjemność i jest pożyteczne na wiele innych sposobów.

Organizacja STOP Masturbation NOW wymyśliła jednak sposób na powstrzymanie ciekawskich rączek dzieci i wymyśliła krzyż, do którego 'mocujesz` dziecko, blokując ręce pasami a korpus rzepami. W ten sposób małolaci w wieku 5-16 pozostają w autoerotycznej czystości. Nawet księża nigdy nie byli tak nieskazitelni. Cena: 199,99 dolarów.

Projekt stopmasturbationnow.org co prawda jest wkrętem, ale z drugiej strony prowadzą dość rzeczową kampanię informacyjną w proteście przeciw masturbacji. Zastanawia więc, czy ich pomysł z krzyżem antymasturbacyjnym ma wywołać zamieszanie, czy jakaś organizacja ultrakatolicka bada reakcję rynku na nowy produkt, który w Polsce z pewnością znalazłby wielu nabywców.


anymasturbacyjny-krzyz1.jpg


Dodał(a): pinky / fot.: stopmasturbationnow.org/ Środa 30.07.2014