Ciężka artyleria

Jak uprawiać seks kiedy jest się otyłym? Czy od odchudzania rosną penisy? Na te pytania odpowie wasza ulubiona, Siostra Przełożona!
dr_housex.jpg
CIĘŻKA ARTYLERIA
Choć jestem dość pulchną dziewczyną (120 kg), nie mam problemów z chłopakami, mogę nawet powiedzieć, że na mnie lecą. Mam jednak kłopot, powiedziałabym, natury technicznej. Jak mam uprawiać seks z facetem na jeźdźca, żeby nie zrobić mu krzywdy i niechcący nie uszkodzić łóżka?
Baśka z Opola
Łóżko możesz zastąpić materacem położonym na podłodze, ale faceta raczej się nie da zastąpić, więc potraktuj go z wyczuciem. Uszkodzić go w zasadzie nie powinnaś, a jeśli nie wytrzyma presji, to możesz spróbować z następnym z tych, co to na ciebie lecą.

WITAJ, BRZUSIU!
Jestem grubym facetem, mam kilka fałd tłuszczu na brzuchu. Właściwie to nie mam ochoty na odchudzanie, bo lubię siebie takiego, jakim jestem, ale słyszałem, że jak się odchudzę, to mi się penis wydłuży. Czy to na pewno prawda?
Puszysty z Puszczy Piskiej
Najprawdopodobniej w tych zwałach tłuszczu ukryła się część twojego przyrodzenia, więc jak się ich pozbędziesz, to twój najlepszy przyjaciel zyska ze dwa centymetry i rozmiar penisa będzie wydawał się większy. Twój członek nie wydłuży się, tylko po prostu ujrzy wreszcie światło dzienne.

Dodał(a): Siostra Przełożona Środa 03.10.2012