Aplikacja po francusku

Fakt, że praktyka czyni mistrza, jest prawidłem znanym od stuleci. Jeśli jednak chcesz być mistrzem seksu francuskiego, okazuje się, że wcale nie musisz nurkować w kobiecych łonach. Z pomocą przyjdzie ci aplikacja na twojego smartfona!

shutterstock_185092949.jpg

Oczywiście, że pełnowartościowe doświadczenie w oralu zdobywa się pod damską spódnicą, ale jeśli nie ma czasu na takie pierdoły, albo zwyczajnie chcesz zaskoczyć sprawnością swojego języka nową kobietę (nie chlapiąc przy okazji ozorem gdzie indziej), rozwiązaniem może być "Lick This App" - twój personalny trener w dziedzinie seksu francuskiego.

Aplikacja na smartfona pomoże ci zdobyć tajniki sekretnej wiedzy o tym, jak doprowadzić do orgazmu kobietę i zostać prawdziwym mistrzem w tej dziedzinie. Już wkrótce zdobędziesz narzędzie, które pozwoli ci zawładnąć kobiecymi sercami (i nie tylko).

Aby rozpocząć ćwiczenia, wystarczy wejść na stronę: lickthisapp.com. Znajdziecie na niej kurs, podzielony na trzy lekcje:
1. Up n' Down - mającą na celu wytrenowanie cię w sztuce machania językiem w górę i w dół
2. Circles, która wprawi twój język w ruch okrężny
3. Freestyle - dzięki której być może już wkrótce popuścisz wodze wyobraźni

Ćwiczcie do woli, albowiem nic nie działa na laski tak dobrze, jak znajomość możliwości języka!Dodał(a): BJ Czwartek 04.09.2014