10 seksownych reklam

Niektóre reklamy powstają po to, by nigdy się nie ukazać. Dlaczego? Po to żeby było o nich jeszcze głośniej, gdy „wyciekną” do sieci
zakaazne reklamy.jpg


Stara zasada marketerów brzmi „pokaż w reklamie cycki, a produkt sprzeda się sam”. Coś w tym jest i niestety jesteśmy podatni na taki przekaz podprogowy. My nazywamy go przekazem podspódnicowym.

10. Japończycy nie byliby sobą gdyby nie stworzyli reklamy pełnej erotyzmu. Nie ukrywamy, że takie obrazki nam się szczególnie podobają
9. Bodog to platforma do gier online. Takie wirtualne kasyno z grami karcianymi, ruletką, kośćmi. Ten filmik przedstawia, zdaniem właścicieli serwisu, kumulacje pragnień ich użytkowników. Tą reklamą rozbili bank.
8. Ikea jest jednym z bardziej pomysłowych koncernów. Tyczy się to również ich reklam. Niby małżeństwo ze stażem, a nadal mają wielką ochotę… na wymianę łóżka.
7. Pij mleko będziesz wielka – ta reklama trafia jak żadna do młodych dziewczyn, które w przyszłości chciałyby pokazać się na łamach CKM!
6. Firma Winks z Londynu oferuje zabieganym menedżerom z City chwilę wytchnienia. Reklamuje się jako mekka najbardziej egzotycznego masażu i zapewnia relaks i odprężenie. My się pytamy kiedy Winks wchodzi do Polski?!
 5. W zestawieniu nie mogło zabraknąć reklamy prezerwatyw. W tej dziedzinie łatwo narazić się na banicję stacji telewizyjnych. Zawsze zakładaj gumkę nawet podczas robótek ręcznych…
 4. Dla produktów Calvina Kleina klientki są gotowe zrobić wszystko. To samo tyczy się gwiazd chcących wystąpić w reklamie domu modowego. Tym razem padło na Evę Mendes, która odsłania w filmiku swoje piersi.
3. Ta reklama Burger Kinga mówi o seksie, ale seksowna nie jest. Twórców zdecydowanie poniosło. Bo czy po obejrzeniu tego ktoś będzie zajadał się ich hamburgerami…?
2. Sprite znany jest ze śmiesznych reklam, ale czy znałeś koncern od tej strony? Międzyrasowe zbliżenie…
1.Od dziś przerzucamy się z Burger Kinga na sieć Beavers! I choć nie lubimy fryzury na pękniętego jeża, to zdecydowanie w tej kuchni moglibyśmy zostać mistrzami patelni!Dodał(a): pinky Sobota 13.10.2012