Powstała aplikacja, która zmieni podejście Polaków do aut elektrycznych

Wielu posiadaczy e-aut skarży się na niedobór albo zbyt wysokie obłożenie stacji ładowania. Nexity to aplikacja, która ma rozwiązać te problemy.

small CKM Nexity – przełom w dostępie do punktów ładowania pojazdów elektrycznych (1).jpg

Planujesz podróż autem elektrycznym, ale obawiasz się, że nie uda Ci się znaleźć stacji ładowania? A może boisz się, że utkniesz w kolejce do ładowarki, gdy inny pojazd zacznie się ładować chwilę przed Twoim przyjazdem? Firma Nexity stworzyła rozwiązania, dzięki której naładujesz swój pojazd EV w każdej chwili, bez obaw, że punkt ładowania będzie zajęty lub zabraknie Ci energii w akumulatorze, zanim dojedziesz do najbliższej stacji.

Aplikacja mobilna Nexity

Dzięki aplikacji mobilnej Nexity naładowanie pojazdu elektrycznego nigdy nie było tak proste. Aplikacja wskazuje stacje ładowania znajdujące się w Twojej okolicy. Wystarczy, że wybierzesz najbliższy punkt, zarezerwujesz go, a następnie możesz już szybko i sprawnie naładować pojazd i ruszyć w dalszą drogę.

Aplikacja zawiera ponad 125 000 punktów ładowania EV zlokalizowanych w Polsce i Europie. Nowoczesne narzędzie umożliwia zarezerwowanie wybranej stacji, uruchomienie i zakończenie sesji ładowania oraz bezpieczne rozliczenie płatności w systemie prepaid lub postpaid. Dzięki aplikacji szybko sprawdzisz, jakie ceny obowiązują w danym punkcie. Korzystając ze wskazówek nawigacyjnych, łatwo dojedziesz do wybranej lokalizacji. Opcja rezerwacji sprawi natomiast, że punkt będzie dostępny, gdy do niego dotrzesz.

CKM Nexity – przełom w dostępie do punktów ładowania pojazdów elektrycznych..jpg

Aplikacja daje Ci też dostęp do historii ładowania. W prosty sposób możesz więc monitorować swoje wydatki oraz ilość załadowanej energii, a także sprawdzać moc ładowania w czasie rzeczywistym. Nexity to intuicyjne w obsłudze i w pełni darmowe narzędzie, które sprawdzi się w przypadku każdego kierowcy EV.

Usługi zarządzania infrastrukturą ładowania EV Nexity

Praktyczna aplikacja mobilna nie jest jedynym przydatnym rozwiązaniem, które oferuje Nexity kierowcom pojazdów niskoemisyjnych. Firma zapewnia również kompleksowe usługi zarządzania infrastrukturą ładowania aut z napędem elektrycznym. Dostarcza specjalistyczne rozwiązania, dzięki którym prędko i wygodnie naładujesz auto w wybranym czasie i miejscu, bez ograniczeń. Spółka oferuje oprogramowanie służące do zarządzania pojedynczym punktem ładowania, jak również siecią stacji, przy równoczesnym zagwarantowaniu łatwego dostępu do ładowania własnego pojazdu w ramach usługi roamingowej.

Nowoczesne rozwiązania proponowane przez Nexity umożliwiają szybkie, komfortowe i bezpieczne naładowanie różnych modeli samochodów. Bazują na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, co przekłada się na niezawodność działania i funkcjonalność stacji na długi czas.

Nexity wychodzi również naprzeciw osobom zainteresowanym czerpaniem zysków ze stacji ładowania pojazdów z napędem elektrycznym. Jak to działa? Stwarzasz swój prywatny punkt ładowania niedaleko domu lub firmy, a następnie udostępniasz go innym kierowcom. W ten sposób możesz regularnie zarabiać dodatkowe pieniądze. Warto się przekonać, czy własna stacja EV to opłacalna inwestycja? Ci, którzy spróbowali, nie narzekają.

Artykuł sponsorowany


Dodał(a): Izabela Popko Środa 10.02.2021