Pionierski sprzęt

Ten sprzęt nie wyprowadzi Cię w pole! Ale jeśli zdecydujesz się pojechać tam na własne życzenie, to nie grozi Ci nuda. To prawdziwe kombajny multimedialne.

Pionierski sprzęt


Nowe propozycje jednostek NavGate zapewniające bezpieczeństwo i wygodę na drodze. Przedstawiamy 3 nowe systemy nawigacji satelitarnej NavGate, oferujące bardziej szczegółowe mapy z precyzyjnym przewodnictwem 2D i 3D oraz możliwością odbioru aktualnych informacji na temat ruchu drogowego w celu zapewnienia, bezpieczeństwa i wygody każdej podróży.

SMUKŁE CIAŁO

AVIC-F930BT, AVIC-F9310BT i AVIC-F30BT integruje najlepsze podzespoły audio, włącznie z automatyczną korekcją i udoskonalonym tunerem o większej skuteczości, poprawiając tym samym jakość odbioru stacji radiowych. Dzięki wbudowanej technologii Bluetooth możliwe jest bezprzewodowe korzystanie z telefonu oraz bezprzewodowy streaming audio z zewnętrznych źródeł, a szerokie możliwości odtwarzania obejmują bezpośrednie sterowanie iPod, iPhone oraz odczyt plików z kart microSD i nośników USB. W czasach kiedy możesz zabrać ze sobą swoje ulubione urządzenia przenośne niemal wszędzie, Pioneer chce zapewnić większą swobodę i bezpieczeństwo w integracji tego typu urządzeń w samochodzie.

BOGATA OSOBOWOŚĆ
Firmowe oprogramowanie NavGate Feeds przeznaczone na komputer, czy przenośne urządzenia typu smartphone sprawiły, że systemy Pioneer oferują szerokie możliwości indywidualizacji. Umożliwiają użytkownikowi wyszukiwanie punktów zainteresowania POI z różnych źródeł - Google Maps, internetowe strony POI oraz oznaczone specjalną etykietą zdjęcia (geotagged) - oraz dodanie ich do swojego systemu nawigacji za pośrednictwem karty SD, nośnika USB lub przez Bluetooth. Możesz również dodać nowe lokalizacje kamer bezpieczeństwa ostrzegając o zbliżaniu się do tzw. czarnych punktów, a wbudowany odbiornik systemu TMC (Traffic Message Channel) informuje na bieżąco o problemach w ruchu drogowym i zatorach, czy wypadkach na drodze.

Nowe urządzenia wyposażono w mapy firmy Tele Atlas obejmujące 44 kraje Europy i zawierające miliony punktów docelowych i punktów zainteresowań (POI).
Wszystkie jednostki korzystają z technologii MusicSphere, która jest naszym nowym oprogramowaniem dla iTunes, który automatycznie analizuje Twoje biblioteki iTunes w celu stworzenia list odtwarzania w oparciu o nastrój, które ponadto można przenieść na swój iPod lub iPhone.

PIONIERSKIE ROZWIĄZANIA

Nowa oferta systemów NavGate na rok 2011:
- Wyświetlacz wprowadzania statusu pojazdu: umożliwia stosowanie funkcji CAN-bus takich, jak funkcje Park Assist i Climate Control przez wyświetlacz NavGate.
- Tryb App Mode: umożliwia oglądanie materiału video z podłączonego do tej jednostki iPhone lub iPod z serwisów Safari, YouTube i innych aplikacji bezpośrednio na wyświetlaczu wysokiej rozdzielczości systemów NavGate. Dostępny jest tylko po zatrzymaniu pojazdu i włączeniu hamulca postojowego.
- Zabezpieczenie przed kradzieżą: dolny fragment panelu przedniego AVIC-F930BT, który mieści się w kieszeni może zostać zdjęty i zabrany ze sobą. Bez tego fragmentu obsługa jednostki jest niemożliwa.
- Funkcje audio: oprócz funkcji przywracania jakości brzmienia skompresowanych plików audio Advanced Sound Retriever oraz 8-pasmowego korektora graficznego nowe funkcje obejmują automatyczną korekcję Auto EQ Measurement i centrum sterowania dźwiękiem Sonic Center Control, które umożliwiają precyzyjną kalibrację pola dźwięku w samochodzie.


WYSOKO POSTAWIONA POPRZECZKA

Najbardziej zaawansowany system NavGate do dziś dnia to AVIC-F30BT, oferujący 4GB pamięci flash, 7-calowy wyświetlacz dotykowy WVGA, accelerator graficzny 3D, odtwarzacz DVD, funkcję Dual Zone dla pasażerów siedzących z tyłu, wbudowany moduł Bluetooth zapewniający współpracę z telefonami oraz możliwości streaming materiału audio z z przenośnych urządzeń źródłowych, gniazdo USB umożliwiające podłączenie iPod/iPhone, czytnik kart SD oraz wejście dla kamery cofania. Ponadto urządzenie oferuje udoskonaloną funkcję rozpoznawania mowy, umożliwiającą wprowadzanie adresów docelowych przez ich wypowiedzenie. Wbudowany odbiornik RDS-TMC, umożliwiający odbiór aktualnych informacji na temat ruchu drogowego umożliwia uniknięcie problematycznych miejsc, czy wypadków na trasie, wyznaczając jednocześnie alternatywne objazdy.

AVIC-F930BT to doskonały asystent podróży. Zawiera 4GB pamięci flash, 6.1-calowy ekran dotykowy WVGA, accelerator graficzny 3D, odtwarzacz DVD playback, wbudowany moduł Bluetooth zapewniający współpracę z telefonami oraz możliwości streaming materiału audio z z przenośnych urządzeń źródłowych, złącze USB dla iPod/iPhone, czytnik kart SD i wejście na kamerę cofania. Nowością w tym modelu jest odbiornik informacji o ruchu drogowym RDS-TMC, wyjście video dla tylnych ekranów oraz zdejmowany fragment panelu przedniego.


Dodał(a): ckm Środa 01.06.2011