Nitro Circus Live w Polsce!

O tym wydarzeniu mówi się długo przed, ale w pamięci widzów zostanie na o wiele dłużej. Tylu ekstremalnych sportowców jeszcze nie zawitało do Polski w tym samym czasie. Spektakularne widowisko, które przykuje twoją szczękę do podłogi!
Nitro Circus Live Polska


10-krotny mistrz X-Games – Travis Pastrana - postanowił w dość widowiskowy dzielić się swoimi pasjami. W 2009 roku na kanale MTV odpalił program Nitro Circus. Pomagał mu w tym Johnny Knoxville zatem prócz ekscytujących popisów będzie duża dawka pokręconego humoru. Podczas wielkiego show, okraszonego zionącym non stop ogniem,  będziemy mieli okazję zobaczyć kilkunastometrowe skoki na motocyklach, bmx-ach, hulajnogach, rolkach, rowerkach trójkołowych i na czym tylko da się rozpędzić. Tricki i sztuczki prezentowane przez 40 najbardziej uzdolnionych i szalonych miłośników jazdy na krawędzi będzie można obejrzeć na Stadionie Narodowym 14 grudnia 2013. Będzie to pierwszy występ Nitro Circus Live w Warszawie. Już dziś wpisz to wydarzenie czerwonym kolorem w swoim kalendarzu.

Bilety dostępne są od 129 do 279 złotych.Travis Pastrana to chodząca, młoda (rocznik 1983) legenda motocrossu supercrossu i freestyle`u motocrossowego. Próbował swoich sił w rajdach samochodowych, a od 2011 roku jara się NASCARem. Temu gościowi kiedyś spuszczono krew i wykonano transfuzję z wysokooktanowego paliwa. Pluje teraz ogniem na lewo i prawo zarażając funem związanym ze sportami motorowymi wszystkich naokoło. Jednym z jego przedsięwzięć jest wystawienie swojego samochodu do zawodów Monster Truck. Nie ma zatem dla niego znaczenia ile i jakiego rozmiaru są kółka w maszynie, którą za chwilę zacznie swoje popisy.

Dodał(a): gianni Wtorek 30.07.2013