Na aukcję trafił modyfikowany Fiat 125p Coupe – i możecie go mieć

Oto kolejna perełka, którą udało nam się wygrzebać na internetowych aukcjach samochodowych. I oczywiście możecie stać się jej właścicielem.
4335a55541bca28123f4847a90ed.jpg

Nie raz udawało nam się znaleźć jakieś cacko w internetowych aukcjach, ale ten Fiat 125p Coupe to prawdziwe cudo. Auto zostało poddane różnym modyfikacjom: posiada obniżony o ok 15 cm dach (TOP-CHOP), obniżone zawieszenie oraz zaspawane tylne drzwi, dzięki czemu zyskał nadwozie coupe. Pewnego uroku dodaje mu także czarne obicie dachu ze skaju oraz tapicerka z tego samego materiału – tyle że biała.

W ogłoszeniu czytamy też, że „Samochód wbrew pozorom pochodzi z 1990r – czyli końcówka produkcji. Auto miało wyglądać na klasycznego Fiata z lat 70, dlatego też zamontowane zostały wszystkie klasyczne elementy blacharskie wraz z całym oświetleniem. Auto przeszło badanie techniczne oraz uzyskało pozytywną opinię rzeczoznawcy, dzięki czemu jest zarejestrowane i w pełni dopuszczone do ruchu drogowego”.

Jeśli chodzi zaś o kwestie związane z silnikiem, tu również jest dobrze: Silnik samochodu pozostał bez zmian. Auto posiada klasyczną jednostkę napędową z Fiata 125p, czyli rzędowy 4 cylindrowy motor o pojemności 1500ccm. Głównym założeniem takiego rozwiązania był fakt, że zamontowany silnik posiada jedynie ok 30tys. km przebiegu (jest praktycznie nowy!)”.

Więcej o samochodzie możecie przeczytać na stronie aukcji, którą znajdziecie TUTAJ. Cena Fiata to zaś prawie 38 tys. złotych. Skusilibyście się?


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Allegro.pl/ ID ogłoszenia 7438549684 Piątek 13.07.2018