Mercedes-Maybach SUV – luksusowy gigant

Tuż przed oficjalną premierą najnowszego SUV-a od Maybacha wyciekły jego zdjęcia. I możemy powiedzieć o nim kilka rzeczy: jest duży, wielki, gigantyczny, kolosalny i brzydki.
mercedes-maybach-ultimate-suv-1.jpg

Dosłownie tuż przed początkiem pekińskich targów Auto Show, na których SUV Maybacha będzie miał swoją oficjalną premierę, wyciekły do sieci jego zdjęcia projektowe. I wygląda na to, że ten pojazd to bardziej czołg niż samochód. I średnio nam się to podoba.

Spójrzcie tylko na tę linię nadwozia. Wygląda jak zwykły sedan, tyle że sedan na sterydach. Przód też nie jest zbyt korzystny. Przez te małe „oczka” i rozbudowany grill fura przypomina trochę wściekłego buldoga. Z tyłu z kolei Maybach wygląda jak zwykła dacia, przez co auto naszym zdaniem jest naprawdę szkaradne. Zresztą zobaczcie sami. Dlatego też jedynym sensownym pomysłem jest po prostu kupienie go, ponieważ wnętrze Maybacha to jedyne miejsce, z którego go nie widać. Poza tym SUV ma mieć całkiem niezłe osiągi – według spekulacji 500-konny silnik V8 lub elektryczny silnik o mocy 738 KM. Nieźle.

SUV Maybacha ma wejść do seryjnej produkcji w 2020 roku.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. materiały prasowe Poniedziałek 23.04.2018