Latanie ciężarówką

Jeśli jesteś z siebie dumny, że kiedyś zatrzymałeś się na trasie, by pomóc nieporadnej kobiecie, która złapała gumę w aucie, to spuść z siebie powietrze i zobacz jak to się robi w Ameryce
monster energy trophy truck

fot.: monsterenergy.com

„Ballistic” BJ Baldwin to amerykański mistrz kierownicy. Mistrzostwo rajdów offroadowych w swoim kraju wygrywał pięciokrotnie. Startuje swoją potężną 850-konną ciężarówką z numerem 97 - Monster Energy Trophy Truck. Wyprawia nią mniej więcej to samo, co Ken Block na ulicach San Francisco. Tym jednak te wyczyny się różnią od słynnej Gymkhany, że odbywają się na Pustyni Mojave.

W drodze do jednego z kasyn w Las Vegas, podczas swoich wygłupów i latania bokiem po pustyni, BJ trafia na zrozpaczoną kobietę, która zepsuła swojego Nissana GT-R (nie wierzymy, że wózek mógł popsuć się sam). Najpierw mistrz, niczym paw, puszy się przed seksowną Janey Boliną, by w końcu zatrzymać się i zaproponować podwózkę. Młoda dama dobrze pamięta zasadę, że nie wsiada się do nieznajomych samochodów, ale na pustyni nie ma nawet zasięgu telefonii komórkowej.

Zobacz jak kończy się historia i wyczekuj modelki w bikini. Pod filmem zamieszczamy galerię zdjęć pięknej modelki, bo zapewne i ciebie zaintrygowała, w równym albo i w większym stopniu, jak nas.

Dodał(a): fisci Czwartek 04.04.2013