Lamborghini w sypialni

Nie możesz rozstać się ze swoim samochodem? Złóż wniosek do spółdzielni mieszkaniowej o dobudówkę – taką jak w Singapurze.
lambo w sypialni.jpg

fot.: YouTube

W Singapurze, gdzie kilometr kwadratowy przypada 6652 mieszkańców, trzeba oszczędnie gospodarować przestrzenią. Nie ma mowy o domku z podwórkiem, ogródkiem, basenem i garażem dla siebie i żony. Inżynierowie głowią się i robią wszystko, by upchać jeszcze więcej Singapurczyków na tej samej powierzchni.

Jednak Singapur to jedno z bogatszych państw świata, a mieszkańcy tego kraju zrobią wszystko i zapłacą każde pieniądze, by poczuć się jeszcze bardziej ekskluzywnie. I tak oto powstał apartamentowiec, który oferuje oddzielna sypialnię dla… twoich samochodów!

Wjeżdżasz swoim Lambo, czy inną wypasioną furą na stanowisko parkingowe, a automat przenosi twój wózek na specjalnym podnośniku i wiezie je prosto do mieszkania. Nie możesz jednak pozostać wewnątrz pojazdu – jest to zabronione ze względów bezpieczeństwa. Jednak rozłąka nie potrwa długo – do swojej kwatery powinieneś dotrzeć w tym samym momencie, co twój samochód. O ile po drodze nie zatrzyma cię sąsiadka prosząc o wymianę koła w jej sypialniDodał(a): carlo Poniedziałek 05.11.2012