Dwukołowa eskapada

Masz dość betonowego szarego miasta? Wsiadaj na motor i pędź przed siebie!
 Honda Gold Wing


Rewelacyjny wygląd, znakomity silnik, niezwykłe bezpieczeństwo a także niepowtarzalny wygląd to wszystko sprawia, że jest najpopularniejszym turystycznym motocyklem świata. Zanim go dosiądziesz w oczy rzuci ci się wielka, niezwykle dynamiczna owiewka, dzięki której żadna muszka nie wpadnie ci w oko. Niskie umiejscowienie środka ciężkości sprawia, że kolos jest niezwykle zwrotny, a jazda nim to czysta przyjemność. Jeśli dodamy do tego rewelacyjny sześciocylindrowy silnik można śmiało wsiadać i pędzić w pełną adrenaliny eskapadę za miasto. Ba, nawet na drugi koniec kraju.

Po zatankowaniu baku, zapakowaniu schowków, których pojemność przekracza 150 litrów! Możesz ładować się z towarzyszką na małe tourne… Żebyście się nie zgubili motocykl wyposażono w nawigację. Gdyby twoja wybranka bardzo kłapała ozorem możesz włączyć rewelacyjny 80-watowy system surround z sześcioma głośnikami, które są tak umieszczone, że czujesz się jak podczas kinowego seansu. Pod radyjko możesz podpiąć iPoda i słuchać swoich ulubionych kawałków w wielu zapisanych formatach. Czy jesteś wysoki czy z metra cięty przednia szyba ma zapewnić ci komfort podczas jazdy. W związku, z czym masz do dyspozycji wlot powietrza, które to możesz „puścić” na głowę czy tułów w zależności, co lubisz.  

Co w razie, gdy siedząca za tobą kobieta wpadnie w szał, zacznie cię bić, gryźć, szczypać czy drapać? Możesz wrzucić wsteczny bieg, tak wsteczny bieg w motocyklu! Jeśli taka jazda jej nie przerazi, rozpędź się i mknij, czując wiatr we włosach. O bezpieczeństwo możesz być spokojny, motocykl jest bowiem wyposażony w poduszkę powietrzną oraz zintegrowany układ hamulcowy i przeciwpoślizgowy. Na wyposażeniu jest system ABS. Pamiętaj także, że zawsze możesz ją zostawić gdzieś na pustkowiu..

Czytaj także:
Większy rozmiar konia
Dwukołowa ikona
Oldschool kolegoDodał(a): Ostatni mohikanin Czwartek 19.04.2012