Gymkana F1

Gymkhana bolidem Formuły 1? Jeśli za stery wpuści się gorącokrwistego młodego Hiszpana, to okolica utopi się w gęstych kłębach dymu palonych opon!
f1-gymkhana.jpg

Rodzina wyścigowa Red Bull z Formuły 1 pojechała w tournee po świecie. Jednym z przystanków była Lima – stolica Peru. A że z siedziby firmy w miejscowości Milton Keynes w Wielkiej Brytanii jest kawałek drogi, jeden z kierowców zrobił się mocno niecierpliwy w oczekiwaniu na transport bolidów drogą morską.

Carlos Sainz Jr to syn słynnego rajdowca i zwycięzcy Dakaru Carlosa Sainza. Jest jednym z kierowców zespołu Toro Rosso, obok Maksa Verstappena. I to właśnie jego młoda krew potrzebowała adrenaliny. Wytargał więc historyczny bolid RB7, którym ścigali się Sebastian Vettel i Mark Webber.

Narwany kierowca ruszył w rajd między kontenerami w dokach Limy. Ślizga się bolidem F1 w ciasnych uliczkach, kręci bączki przy nabrzeżu, po czym odprawia się u strażnika i rusza w miasto. Myśleliśmy, że Ken Block ze swoją Gymkhaną wymiata, ale to Carlos Sainz rozbił bank.Dodał(a): Rich Giański Środa 15.07.2015