Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze może być ciekawą propozycją dla osób szukających samochodu w dobrej cenie, który jednocześnie oferuje dobre prowadzenie, niezłe osiągi, przestrzeń oraz wyposażenie.
Chevrolet Cruze.jpg

SZYBKIE FURY, PIĘKNE KOBIETY NA NASZYM FAN PAGE`U!

POLITYKA CENOWA
Chevrolet przyjął strategię, która przyniosła mu niesamowity światowy sukces w sprzedaży samochodów.  Kryzys sprzed kilku lat boleśnie dotknął całą branże motoryzacyjną, także GM. Różne firmy różnie reagowały i przeciwdziałały kłopotom ekonomicznym na świecie. Ruchy Chevroleta okazały się strzałem w dziesiątkę. Ich wyczucie rynku i pewnie odrobina szczęścia, które w biznesie jest nieodzowne, przyniosły tej marce spory sukces. Ich nowe modele sprzedają się bardzo dobrze. Kluczem okazała się polityka cenowa, znalezienie złotego środka w postaci proporcji pomiędzy jakością samochodu a jego ceną. Taki jest nowy Cruze. Dzięki swojej cenie (niecałe 55 tysięcy zł za podstawową wersję) znajduje wielu nabywców.

PRZEŚWIETLAMY WNĘTRZE
Chevrolet Cruze oferuje całkiem ciekawy design. Ma nowoczesne 5-drzwiowe nadwozie. Można też wyróżnić kilka ciekawych rzeczy w jego wnętrzu. Testowy model napędzany był przez benzynowy silnik o pojemności 1,8 i mocy 141 KM w połączeniu z manualną, 5-biegową skrzynią. Cruze do 100 km/h rozpędza się w 10 Sekund. Nieźle się prowadzi. Wydaje się być niemal idealny na polskie drogi. Nie jest ani twardy ani miękki. Pozwala mu to radzić sobie z nierównościami naszych ulic, zachowując jednak przydatną twardość przy pokonywaniu zakrętów. Jeżdżąc tym samochodem, kierowca powinien uodpornić się na pewne niedociągnięcia we wnętrzu. Ale to cena, jaką przychodzi płacić za poczynione oszczędności, które pozwalają prowadzić opisaną powyżej politykę cenową marki. Jednym z przykładów może być koło kierownicy. Na pierwszy rzut oka wygląda zacnie. Obszyta skórą, wyposażona w przyciski do obsługi radia czy tempomatu. Ale w tej samej kierownicy pojawiają się kiepskiej jakości plastiki w kolorze aluminium. Niemniej jednak wnętrze można uznać za poprawne. Oferuje sporo miejsca dla pasażerów, ma także całkiem duży bagażnik. Jego pojemność to 413 Litrów. Testowy model oferował GPS, który wyświetlał mapę na dużym kolorowym wyświetlaczu. Ciekawostką odróżniająca Chevroleta Cruze od większości aut jest dbałość o bezpieczeństwo. Dla mnie było to czasem irytujące jednak po namyśle stwierdzałem, że to dla mojego dobra. Aby ustawić adres docelowy należało auto zatrzymać ewentualnie wykonać tą czynność przed ruszeniem. W czasie jazdy nie było to możliwe. Późniejsze czynności związane z obsługa GPS można było już wykonywać w czasie jazdy.

Przyzwoity samochód za dobrą cenę. Tak można ocenić to auto. Ma nowoczesny design, zapewnia sporo jeśli chodzi o wyposażenie. Można mieć nieco zastrzeżeń do użytych materiałów oraz do jakości wykończenia. Wszystkie niedociągnięcia rekompensuje fakt, iż prowadzi się naprawdę dobrze i co najważniejsze ma dobrą cenę.

Dodał(a): Rafał Czwartek 05.07.2012