12 nieoznakowanych motocykli policyjnych z wideo rejestratorami

Znaki charakterystyczne: duże pojazdy z przednią owiewką, kufry boczne i kufer centralny, niestandardowe oświetlenie, zewnętrzne głośniki, kierowcy w białych kaskach i występujący w parach. Zwracaj na to uwagę, a rozpoznasz 12 nieoznakowanych motocykli, na których teraz poruszają się policjanci w Polsce.
polska.jpg

Nieoznakowane motocykle to według informacji podanych przez lubuską drogówkę „nowoczesne i świetnie wyposażone maszyny”, mające ułatwić eliminowanie niebezpiecznych zachowań na ulicach. Za ich sprawą policjanci mogą jeszcze skuteczniej reagować na nieodpowiedzialnych kierowców, stwarzających zagrożenie na polskich drogach.

Policjanci dzięki nieoznakowanym motocyklom mogą rejestrować zdarzenia i wykroczenia w ruchu drogowym oraz sprawdzać prędkość przejeżdżających pojazdów. Podano ile i jakich maszyn porusza się aktualnie po ulicach:
BMW – 5
Kawasaki – 6
Yamaha – 1

Nie wiadomo gdzie dokładnie wykorzystywane są wszystkie maszyny. Kilka policyjnych Kawasaki można zauważyć w okolicach Łodzi, a inne w województwie lubuskim.

Teraz to dopiero trzeba się pilnować, aby nie dostać mandatu. Prócz nowych motocykli, policjanci posiadają również nieoznakowane BMW.

Zobacz galerię seksownej policjantki

Dodał(a): Paweł Zieleń Wtorek 13.06.2017