Zgarnij Destiny - The Taken King!

Destiny – The Taken King to największe dopełnienie uniwersum Destiny jakie do tej pory powstało. Dodatkowo w piątek 18 września o godzinie 19:00, rozpocznie się nowa misja typu raid – „King's Fall”, która będzie stanowić dla milionów graczy dodatkowe wyzwanie i okazję do zebrania unikalnych łupów.
destiny-otw.jpg

Fabuła gry Destiny zostaje wzbogacona o nową historię opowiadającą o Oryksie, mściwym ojcu Croty, w grze została dodana także zupełnie nowa lokalizacja oraz trzy nowe podklasy Strażników. Developer zapewnił szeroki wybór nowych pancerzy, broni i egzotycznych dodatków. Graczom przyjdzie się zmierzyć  w trybach Strike i Crucible na zupełnie nowych mapach a misja, „King's Fall” dokładnie sprawdzi ich umiejętności podczas wyprawy na statek „Dreadnaught” gdzie staną w szranki z Oryxem oraz jego armią.

Destiny ma najlepszą i najbardziej zaangażowaną społeczność na świecie. Rozpoczynając planowanie drugiego roku gry, wiedzieliśmy, że musimy znaleźć sposób, by dostarczyć graczom emocji, rzucić im wyzwanie i dać możliwość zaangażowania się w każdy element Destiny” – powiedział Luke Smith, dyrektor kreatywny dodatku The Taken King z firmy Bungie. „Mamy nadzieję, że The Taken King spełni oczekiwania naszych wciąż żądnych przygód odbiorców i przy okazji zachęci nowych Strażników do wzięcia udziału we wspaniałym drugim rozdziale gry”.„Świętujmy powrót największej nowej marki w świecie gier wideo!” – powiedział Eric Hirshberg, dyrektor generalny Activision Publishing. „Milionom osób grających już w Destiny, dodatek The Taken King da możliwość przeżycia ekscytujących przygód we wszystkich trybach gry i zapoznania się z nowymi przeciwnikami, broniami i zadaniami. Jeśli natomiast nie mieliście jeszcze styczności z Destiny, teraz jest doskonały moment, by wejść w ten zapierający dech świat za sprawą wydania Legendary Edition, które zawiera wszystkie dostępne  przygody. Taka okazja nie powtórzy się nigdzie indziej w świecie gier wideo w tym roku”.

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie przygody dla nowych graczy jest kupno wydania Legendary Edition, zawierającego oryginalne Destiny wraz z rozszerzeniami: The Dark Below, House of Wolves, oraz The Taken King. Gracze, którzy kupili już Destiny i oba wcześniejsze dodatki, mogą nabyć cyfrową kopię samego The Taken King. W dniu premiery użytkownicy PlayStation® zyskają dostęp do dodatkowej zawartości w ramach The Taken King, wliczając w to mapy dla trybów Strike i Crucible, a także trzy zestawy pancerzy oraz egzotycznej broni, na które będą mieli wyłączność co najmniej do jesieni 2016 roku. Każda edycja dodatku The Taken King będzie również zawierać „Spark of Light” – jednorazowe ulepszenie postaci do poziomu 25, który jest wymagany do gry w The Taken King.

Gra Destiny The Taken King jest już dostępna w sprzedaży w edycji standardowej oraz kolekcjonerskiej w sklepie CDP.pl. Dodatek The Taken King jest dostępny na systemy PlayStation 4 oraz PlayStation 3, a także na Xbox One i Xbox 360.

destiny-plakat.jpg

KONKURS
Do wygrania jest pięć kodów uprawniających do ściągnięcia dodatku The Taken King na konsolę PlayStation 4.
Do 19 września 2015 do godz. 12:00 wyślij maila na adres [email protected], który będzie zawierał:
1. tytuł: Destiny The Taken King
2. W maksymalnie w 600 znakach odpowiedź na pytanie: dlaczego Destiny jest Twoją ulubioną grą?
Redakcja CKM.PL wybierze najbardziej oryginalne odpowiedzi. Do zwycięzców wyślemy maile (19 września do godziny 17:00) potwierdzające wygraną.

Dodał(a): ckm.pl Wtorek 15.09.2015