Wygraj bezprzewodowy trymer, który zabierzesz w każdą podróż

Sezon wyjazdowy w pełni, a ty nie chcesz rezygnować z idealnie przyciętego zarostu? Na szczęście możesz zamienić swój masywny trymer na jego mniejszą wersję, zaoszczędzić sporo miejsca walizce i cieszyć się udanym urlopem.

trymer.jpg

Mamy to  szczęście, że nie musimy długo kombinować przy fryzurze, z rozczochraniem większości z nas jest wręcz do twarzy. Ale zarost to już co innego. Zaniedbana broda zawsze będzie wyglądać nieelegancko i nie uratuje tutaj tego nawet ich najsłodszy uśmiech i zawadiacko zmierzwiona czupryna.

Niewielki trymer, który zmieści się w każdej walizce

Marka Remington wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom dzięki DuraBlade – trymerowi, który jest niezastąpiony podczas przycinania, golenia oraz stylizacji zarostu o dowolnej długości, a jego dwiema wielkimi zaleta jest brak konieczności wymiany ostrzy, no i niewielkie rozmiary.

DuraBlade_Angled_retouched.jpg

Trymer Remington DuraBlade

Z trymerem Durablade, którego można używać na sucho bądź mokro z wybranym kosmetykiem do golenia, efekt nieskazitelnego wyglądu jest bardzo prosty. W jednym prostym kroku przejdziemy z pełnej brody do ogolonego wyglądu. Dodatkowo trymer jest naprawdę mały – nawet nie odczujecie dodatkowego bagażu.

Elastyczne golenie

Urządzenie zostało wyposażone w cztery różne grzebienie do zarostu, które zapewniają one wygodne i równomierne przycinanie włosów na dowolną długość, co z pewnością docenią wielbiciele idealnej krótkiej brody oraz wystylizowanego zarostu. Trymer DuraBlade został zaprojektowany tak, aby używając tylko ostrza zapewnić optymalny efekt golenia dzięki usuwaniu włosów o dowolnej długości i w dowolnym kierunku, a to za sprawą technologii TST umożliwiającej  łatwe golenie z włosem lub pod włos.

A teraz to, na co wszyscy czekają:

KONKURS

Jeżeli chcesz na własnym zaroście przekonać się o możliwościach trymera DuraBlade, odpowiedz na proste pytanie:

Co byś skosił i dlaczego?

Uwaga! Nie chcemy, abyście ograniczali swoją kreatywność. Im bardziej abstrakcyjne i śmieszne odpowiedzi, tym lepiej! Do wygrania trzy trymery Remington DuraBlade.

Odpowiedzi piszcie do nas na [email protected]. Czekamy na Was do 6. sierpnia 2018

Regulamin konkursu do pobrania TUTAJ.


Dodał(a): CKM Środa 01.08.2018