Bilety na finał Mundialu w Multikinie!

I stało się, wielki finał Mundialu 2014 już w najbliższą niedzielę. Na boisku spotkają się dwie silne drużyny - Niemcy i Argentyna. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce będzie transmitować to spotkanie. Finał będzie można zobaczyć 13 lipca w 19 kinach sieci Multikino w jakości High Definition.
FINAŁ.jpg

Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce transmituje mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014. Największe piłkarskie emocje kibice mogą przeżyć oglądając transmisje spotkań w jakości High Definition na wielkim ekranie, z najlepszej jakości dźwiękiem w wygodnych fotelach, w najlepszym towarzystwie.

Transmisje meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 odbywają się w 19 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

Bilety:
Na Finał bilety normalne w cenie 26 zł, a bilety ulgowe w cenie 23 zł.

KONKURS
Do zgarnięcia jest 19 podwójnych wejściówek – po jednej do każdego Multikina (Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze) oraz kina Silver Screen w Łodzi na transmisję finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii relacjonowanego 13 lipca o godzinie 21:00 czasu CET.
Zadanie konkursowe:
do 11 lipca do godz. 15:00 wyślij maila na adres ckm.online@ckm.pl, który będzie zawierał:
1. tytuł: Finał Mundialu
2. wybrane kino, w którym chcesz obejrzeć wspomniane wyżej wydarzenie,
3. imię i nazwisko, na jakie zostanie przyznana podwójny bilet,
4. odpowiedź na pytanie: dlaczego Polska nie gra w Finale Mundialu?
Redakcja CKM.PL wybierze najbardziej oryginalne odpowiedzi. Do zwycięzców wyślemy maile (11 lipca do godziny 17:00) potwierdzające wygraną.
REGULAMINDodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Czwartek 10.07.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)