Rosjanka na krawędzi - Viki Odintcova

Cały świat wstrzymał oddech kiedy wychylała się bez zabezpieczeń z jednego z najwyższych budynków na świecie. Nam też, kiedy przeglądamy jej zdjęcia, zapiera dech w piersiach.

Viki Odintcova pochodzi z Rosji, a na Instagramie ma już 3,5 miliona fanów z całego świata. Powodem tego jest to, że ta mająca zaledwie 22 lata dziewczyna bardzo dobrze wie, jak ustawić się przed obiektywem, aby pokazać się od najlepszej strony. Jej niewątpliwymi atutami są duże piersi i jędrne pośladki. Oczywiście bardzo lubi się nimi chwalić.

O modelce będącej  jedną z twarzy i ciał położonej w Moskwie agencji Marvin models, zrobiło się głośno jakiś czas temu, kiedy podczas sesji zdjęciowej w Dubaju, bez żadnych zabezpieczeń zwisała z Cayan Tower, czyli jednego z najwyższych budynków na świecie. Filmik z tego wydarzenia opublikowała na Instagramie, a media oszalały, bo chociaż było to bardzo seksowne to jednocześnie niebezpiecznie.

Sama zainteresowana nie może uwierzyć, że naprawdę to zrobiła. Zawsze gdy ogląda wideo to aż pocą się jej ręce. Przynajmniej tak twierdzi. Na szczęście nic się nie stało i wciąż pokazuje swoje wdzięki wszystkim fanom na Instagramie, występując w samej bieliźnie, albo bikini. Jest na co patrzeć. Mierzy 173 centymetry wzrostu, a pozostałe liczby to 90-62-93.  

Co prawda nasza redakcja mieści się w starej i wilgotnej piwnicy, ale gdyby Viki zechciała wychylić się z naszego okienka, chętnie byśmy je udostępnili. Na pewno nic by jej się nie stało, bo szefostwo zamontowało kraty, żebyśmy nie uciekli.


Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/viki_odintcova/ Wtorek 04.04.2017