Zadziorna dziewczyna - Mała Ania

Jedni jej nienawidzą, inni kochają. Mała Ania z „Warsaw Shore” wywołuje wśród internautów skrajne emocje. Nie przejmuje się jednak i robi swoje, a jednocześnie ciągle jest o niej głośno.

Media plotkarskie rozpisują się nieraz o jej wojnie z hejterami, śledzącymi profil celebrytki na Instagramie. Mała Ania z Warsaw Shore, a właściwie to Anna Aleksandrzak w swoich odpowiedziach na negatywne komentarze nie przebiera w słowach. Internauci często piszą, że nie podoba im się „sztuczność” w jej wyglądzie. Ona sama natomiast jest dumna z wszelkich zabiegów estetycznych jakim się poddała.

W jednym z wywiadów wyznała, że starzenie się z godnością nie jest dla niej czymś wartościowym. Mocno złagodziliśmy tę wypowiedź. W każdym razie jak sama twierdzi, jest uzależniona od wypełniania i poprawiania twarzy. W życiu łączy ze sobą dwie pasje, czyli imprezowanie i medycynę estetyczną.

Ma 24 lata, a znana jest ze swojego udziału w reality show „Warsaw Shore”, koło którego nie można przejść obojętnie. Twórcy obrali sobie za cel pokazanie jak bawią się współcześni, młodzi ludzie. Imprezy wypełnione są alkoholem, a doprawione przygodnym seksem.

Na antenie mamy właśnie okazję oglądać siódmy sezon „Ekipy z Warszawy”, który rozpoczął się 26 lutego 2017 roku. Jej członkowie tym razem bawią się w Zakopanem. Mała Ania jako jedna z nielicznych osób jest w programie od samego początku. Pierwszy odcinek wyemitowano 10 listopada 2013 roku. My brzydzimy się wszelkim hejtem i stronimy od wyrażania negatywnych opinii, dlatego w ciszy przeglądamy profil tej dziewczyny i szukamy seksownych zdjęć.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/malaws_official/ Środa 05.04.2017