Pośladki Jennifer Lopez i Iggy Azalei

Jennifer Lopez powraca z wielkim impetem. I ze swoją wielką pupą, którą kręci wraz z inną posiadaczką sporego tyłeczka – Iggy Azaleą. Chyba znów wywiesimy jej plakaty nad swoimi łóżkami…
jlo-iggy-otw.jpg

Jennifer Lopez 13 czerwca wydała swoją nową płytę A.K.A. i zaczyna promować wizualnie tę produkcję dźwiękową. Grzechem byłoby tego nie zrobić, bo J Lo mimo upływu lat wygląda wyśmienicie. 45-letnia piosenkarka o latynoskich korzeniach w kawałku „Booty” śpiewa właśnie o soczystych tyłeczkach.

ezgif.com-gif-maker.gif
Do teledysku dobrała inną gwiazdę z pełną pupą – 24-letnią australijską raperkę Iggy Azaleę. Dziewczyny klepią się po tyłeczkach, ocierają się o siebie, a olejek zalewa pośladki młodszej artystki, którymi hipnotyzuje widzów potrząsając nimi i twerkując.


Za produkcję odpowiada Hype Williams, który zrobił teledyski dla największych w branży muzycznej (Nas, Tupac, Busta Rhymes, Missy Elliott, Dr. Dre, Puff Daddy, DMX, Aaliyah, Method Man, Snoop Dogg).

jlo-iggy-full.jpg
30-sekundowy klip rozbudza apetyty i powoduje, że z niecierpliwością czekamy na 9 września, kiedy to Jennifer Lopez podczas eventu na nowojorskim Brooklynie premierowo pokaże swoje pośladki w pełnometrażowym teledysku.Dodał(a): carlo Piątek 05.09.2014