Polka, która podbiła Amerykę

Jeśli jakimś cudem nie poznałeś jeszcze pięknej Hope Dworaczyk, czas najwyższy żebyś nadrobił zaległości. Piękna brunetka, w której żyłach płynie słowiańska krew, w 2010 roku została amerykańską Playmate Roku

Hope Dworaczyk

Jeśli tak jak my pękałeś z dumy, kiedy odkryłeś, że śliczna szatynka z teledysku "Blurred Lines" - Emily Ratajkowski ma polskie korzenie, czas żebyś zapoznał się z naszą kolejną chlubą narodową - Hope Dworaczyk!

 Zobacz Hope Dworaczyk nago

Hope ma 29 lat, 178 cm wzrostu, wymiary: 86-59-89 i tytuł Playmate Roku 2010 na koncie. Jej ojciec jest Polakiem, jednak Hope od dziecka mieszka w Ameryce. Podobno producenci nie raz namawiali ją do zmiany nazwiska na łatwiejsze w wymowie, ale modelka nie chce o tym słyszeć i konsekwentnie odmawia.

Kolejną ciekawostką jest natomiast fakt, że gorąca brunetka wcale nie planowała kariery w Playboyu.

„Trzy lata temu koleżanka podczas lunchu wyznała, że wybiera się na casting do magazynu Playboy. Poprosiła, bym jej towarzyszyła. Dotarłyśmy na miejsce i kiedy ona się przebierała, ktoś z ekipy podszedł i zaproponował, żebym pozowała. Powiedziałam, że nie przyszłam na casting, że tylko czekam na koleżankę, ale ani się obejrzałam, a już stałam w samej bieliźnie przed obiektywem.”

Dodał(a): BJ, fot. twitter.com/HopeDworaczyk Środa 29.01.2014