Emily Ratajkowski - gorąca prawie Polka

Tak piękne dziewczę musi mieć polskie korzenie! Emily Ratajkowski ma ojca Polaka i matkę Angielkę. W tej chwili jest jedną z najgorętszych dziewczyn stąpających po kuli ziemskiej.
Emily Ratajkowski nago

fot.: vimeo.com


Głośno się o niej zrobiło po gościnnych występach w klipie do kawałka „Blurred Lines”, który wykonują Robin Thicke i Pharrell. Internet oniemiał na widok `brunetki z teledysku Pharrella`. Piękne naturalne piersi, kształtna pupa i rewelacyjne proporcje.Jednak Emily Ratajkowski robiła już wielką karierę dużo wcześniej. Miała sesję do wielu magazynów jak GQ Turcja, czy Treats! Magazine. Wystąpiła również w niezliczonych sesjach do katalogów bielizny i strojów kąpielowych. Emily Ratajkowski nago pod każdą postacią rozpala facetów do czerwoności. Nam do gustu przypadł Carine Roitfeld Fashion Book. Sesja, stylizowana w naszym mniemaniu na orgię, w oceanie przykuła naszą uwagę na dłużej…

Emily urodziła się co prawda w Londynie, ale dużo podróżowała. W wieku 14 lat podpisała swój pierwszy profesjonalny kontrakt modelingowy i zamieszkała w Kalifornii. 22-letnia Brytyjka z polskimi korzeniami zagra wkrótce w swoim pierwszym filmie – „Gone Girl” w reżyserii Davida Finchera i wda się w romans z grającym tam główną rolę Benem Affleckiem. Zakładamy, że Emily znów oszołomi świat swoimi perfekcyjnymi piersiami i prześliczną buzią ozdobioną brązowymi oczami.

Wróżymy naszej niedoszłej rodaczce (jej ojciec mógł przecież ściągnąć swoją żonę na ziemie polskie) świetlaną przyszłość usłaną czerwonymi dywanami, a także obstawiamy, że w przyszłości Emily Ratajkowski będzie poważną kandydatką na dziewczynę Bonda!  Ze zgrabnymi wymiarami 90-61-86 nie może być inaczej.


Dodał(a): pinky Wtorek 15.10.2013