Podwójne uderzenie!

Gorące bliźniaczki: Grazy i Rafaela Fornazieri Gueicha postanowiły wypromować się gorącymi pocałunkami. Niegrzeczne siostrzyczki chcą zgarnąć tytuł "Miss Pośladków" w najpopularniejszym konkursie tego rodzaju na świecie

105844646793_717091045029305_1554469399_n.jpg

Jeśli chodzi o najseksowniejsze tyłeczki na świecie, prym zdecydowanie wiodą Brazylijki. W ich kraju jest nawet konkurs na najlepsze pośladki - "Miss Boom Boom", który co roku przyciąga tłumy fanów z całego globu. I nie ma w tym nic dziwnego - w końcu tyle idealnych tyłeczków w jednym czasie i miejscu nie da się uświadczyć nigdzie indziej!

Jednymi z uczestniczek tegorocznej edycji konkursu są gorące bliźniaczki: Grazy i Rafaela Fornazieri Gueicha. Ostre siostrzyczki najwyraźniej uznały, że trzeba wejść do gry w wielkim stylu. Swoją promocję zaczęły więc od... lesbijskiej sesji, w której to wypinają swoje atuty i całują się zupełnie nie po siostrzanemu!

Jak dla nas to nokaut. Nie znamy jeszcze pozostałych kandydatek, ale coś czujemy, że te niepokorne dziewczyny mają całkiem spore szanse na zwycięstwo. Wszelkie wątpliwości rozwieją się z resztą niebawem. Konkurs rozpocznie się za niecały tydzień, a udział w nim weźmie aż 27 doskonale wyposażonych Brazylijek. Co ważne, żeby zostać Miss Pupy, należy mieć w stu procentach naturalne pośladki. Nawet najdrobniejsze ingerencje skalpela są surowo zabronione!

Tymczasem przypominamy ubiegłoroczne uczestniczki zawodów. W 2013 wygrała gorąca brunetka - Dai Macedo. A nie mówiliśmy, że to pierwsza liga!?Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/rafaellagueicha Wtorek 05.08.2014