Dai Macedo - najseksowniejsze pośladki Brazylii

Za kilka dni w Brazylii odbędzie się największy konkurs świata na najlepsze pośladki, czyli Miss Boom Boom. W ramach przypomnienia, ubiegłoroczna zwyciężczyni - Dai Macedo!

Dai Macedo

Konkurs Miss Boom Boom to największa impreza kręcąca się wokół pośladków na świecie. Odbywa się ona co roku, w kraju, który to słynie z najlepiej wyposażonych pod tym względem kobiet - Brazylii. W zaciętej rywalizacji zwykle udział bierze ponad 20, bardzo hojnie obdarzonych przez naturę konkurentek. Wszelkie ingerencje chirurgiczne w pupy uczestniczek są surowo zabronione, dlatego wygrać mogą jedynie prawdziwe atuty. Co ważne, poziom konkursu jest naprawdę wysoki - właściwie już samo uczestnictwo w nim jest ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem oraz powodem do dumy.

Za kilka dni ruszy Miss Boom Boom 2014. W szranki po raz kolejny staną najgorętsze Brazylijki walczące o tytuł "Miss Pośladków". Żeby umilić wam czekanie na relację z tego wydarzenia, mamy dla was galerię ubiegłorocznej zwyciężczyni - Dai Macedo. Seksowna modelka może pochwalić się o wiele większą ilością atutów niż perfekcyjny tyłek. A ten - no cóż - faktycznie jest idealny!


Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/daimacedooficial Wtorek 05.08.2014