Piersi DDD w slo mo

Wiemy, jak bardzo uwielbiacie filmy slo mo. Lindsey Pelas też to wie. Dodatkowo zdaje sobie sprawę ze swoich największych atutów. Tych z miseczką DDD!
lindsey-pelas.jpg

Pokazywaliśmy Wam już tatuaż rejestrowany w zwolnionym tempie oraz pośladki falujące w slo mo. I jakoś szczególnie upodobaliście sobie ten rodzaj wideo. Dlatego dziś przedstawiamy Wam Lindsey Pelas, która faluje swoimi potężnymi piersiami znajdującymi zazwyczaj schronienie w biustonoszach z miseczką DDD! Zazwyczaj, bo tym razem gorąca blondynka biegnie topless w samej koszulce, a następnie zrasza ją wodą…

Drobna budowa ciała Lindsey Pelas potęguje wrażenie dużych piersi, które w rzeczywistości są i tak imponujących wymiarów. Imponujące jest też to, że są one w stu procentach naturalne! Przepyszna dziewczyna z Luizjany dzierży tytuł Playboy`s of the Month maja 2014 dla najlepszej dziewczyny serwisu playboy.com. Teraz celuje w koronę królowej online roku 2015.Wideo slo mo wiele  o Lindsey mówi – lubi prosty ubiór i rzadko ubiera szpilki, woli trampki. Nie sypia w koronkach, a w stringach i topless. Często chodzi też bez make upu. Taka dziewczyna z sąsiedztwa, to prawdziwy skarb.


Dodał(a): Piotr Patelski Poniedziałek 16.03.2015