Piękna Polka gwiazdą karnawału w Rio de Janeiro

Ta dziewczyna to czysty ogień i seksapil. I wcale nie pochodzi z Brazylii, a z Olsztyna, a mimo to jest jedną z najjaśniejszych gwiazd karnawału w Rio de Janeiro.

Kashira, czyli Katarzyna Stocka to piękna Polka, która swoim boskim ciałem i jeszcze bardziej boskimi ruchami podbiła Brazylię i najsłynniejszy karnawał świata. I to dosłownie.

Kasia jest bowiem jedną z zaledwie kilku solistek reprezentujących szkołę samby Renascer de Jacarepagua. Jest to doprawdy gigantyczne wyróżnienie. W końcu samba jest w Brazylii, a zwłaszcza w Rio, niczym piłka nożna, czyli ma status niemalże religii. W samym Rio znajduje się zaś kilkadziesiąt szkół tego tańca i wszystkie biorą udział w wielkim karnawale. Lecz tylko nieliczne z nich, prawdziwa elita, mają zaszczyt tańczyć na tzw. sambodromie, czyli głównej ulicy, po której maszerują uczestnicy karnawału.Co więcej, każdą szkołę reprezentuje kilkaset tancerek i tancerzy, ale tylko wspomniane solistki wyróżniają się z tłumu, bo to właśnie ich zadaniem jest rozdzielanie korowodu uczestników. Siłą rzeczy więc to właśnie na nich publika głównie skupia wzrok. Są to zatem najlepsze tancerki z najlepszych.

I właśnie jedną z nich jest Kasia. I to właśnie na niej dziesiątki tysięcy gorących Brazylijczyków zawieszają swoje spojrzenia. I to właśnie na widok jej ruchów ci wszyscy ludzie są zdumieni, bo są tak doskonałe, jakby Kasia pochodziła z Brazylii. Duma nas wprost rozpiera.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Poniedziałek 12.02.2018