Daniela Lopez Osorio: kolumbijski towar eksportowy

Aby zostać modelką specjalizującą się w prezentowaniu kostiumów kąpielowych, trzeba mieć perfekcyjne ciało. I taką właśnie dziewczynę dziś Wam zaprezentujemy.

Wielu ludzi twierdzi, że najpiękniejsze kobiety na świecie rodzą się w Kolumbii. Nie wiemy, na ile to prawda, ale fakt faktem że najnowsza bohaterka naszej rubryki „Dziewczyny z Instagrama” pochodzi właśnie z tego kraju, powszechnie kojarzonego z pewną nielegalną używką. Panna Daniela Lopez Osorio ma 22 lata i już od kilku lat zajmuje się modelingiem - w 2011 roku została wypatrzona przez agencję Wilhelmina z Miami. Jej popularność wciąż rośnie, czego dowodem jest między innymi udział w sesji dla magazynu Sports Illustrated. Zobaczcie, jak Daniela prezentuje się na zdjęciach:

Jak widać na załączonych obrazkach, piękne modelki trzymają się razem. Na profilu Danieli na Instagramie (na którym to jak dotąd udało jej się zgromadzić ponad 427 tysięcy followersów) możemy spotkać dziewczyny, które miały już okazję znaleźć się na naszej stronie - Kyrę Santoro oraz Julianę Herz. Jeśli kiedyś uda Wam się poznać jakąś supermodelkę, której specjalnością jest pozowanie w kostiumach kąpielowych, koniecznie każcie jej przyprowadzić koleżanki. Wymiary Danieli to 81/58/91 przy 175 centymetrach wzrostu. Zanim stała się sławna, w szkole grała w piłkę nożną oraz zajmowała się gimnastyką.

Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/danielalopezosorio Środa 07.02.2018