Patrycja Gancarz – zwyczajna gorąca frelka

Powodów, aby pokochać Górny Śląsk jest dużo, lecz Patrycja jest zdecydowanie najlepszym z nich. Dowody? Na jej zdjęciach w styczniowym CKM!
patrycjagancarzckm.jpg

CKM: Śląskie dziewczyny są...
Patrycja Rudecka–Gancarz: ...bardzo fajnymi babkami. Urodziłam się, wychowałam i mieszkam na Górnym Śląsku – ale w jakimkolwiek regionie Polski jestem, to zawsze słyszę, że „hanyski” są najładniejsze.

CKM: Pojawiłaś się m.in. w teledysku Tede, czyli rapera z Warszawy. Nie powinnaś raczej wystąpić w klipie śląskiego Kalibra 44?
Patrycja: Jestem osobą tolerancyjną i nie oceniam ludzi poprzez pryzmat miejsca urodzili. Zresztą mam mnóstwo znajomych ze stolicy i wszyscy są świetnymi osobami.

CKM: Nie kusi cię więc, żeby przenieść się do Warszawy i zostać stołeczną celebrytką?
Patrycja:  Kiedyś marzyłam o takim właśnie życiu, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że powszechna sztuczność, udawanie kogoś, kim się nie jest, robienie wielu rzeczy na pokaz – czyli szołbiznes – nie jest dla mnie. Do Warszawy mogę pojechać na dzień albo tydzień, ale później wolę wrócić do siebie na Śląsk.CKM: Rozumiem więc, że można cię podniecić w łóżku, szepcąc świństewka gwarą?
Patrycja: Oj, akurat z tym zawsze miałam problem... Lubię i znam gwarę śląską, ale zdecydowanie nie komponuje mi się ona z uprawianiem seksu. W „tych” sytuacjach gwara brzmi śmiesznie!

CKM: Podziwiamy w CKM twoje piersi, a ty zamierzasz oglądać... piersi innych kobiet.
Patrycja: Tak, chciałabym zostać brafitterką, czyli kimś, kto pomaga dziewczynom dobierać właściwy rozmiar biustonosza. To nieprawdopodobne, ale 80 procent kobiet nosi źle dopasowane staniki!

CKM: Dlatego naszym zdaniem nie powinny ich nosić wcale... A jak się relaksujesz
po tak ciężkiej pracy?
Patrycja: Czas wolny spędzam z moimi sześcioma psiakami. Chodzimy na spacery i leniuchujemy przed telewizorem, oglądając celebrycki świat. Jak widzisz, mam takie zwyczajne życie zwyczajnej śląskiej „frelki”...

To był wywiad. Gorące i bardzo niegrzeczne zdjęcia Patrycji Gancarz znajdziesz tylko w styczniowym numerze CKM – już w kioskach:


CKM_01-02_18.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 05.01.2018