Objawienie Instagrama - Pamela Reif

Ma 19 lat i ponad 2 miliony obserwujących na Instagramie. Traktuje ten serwis społecznościowy jak swoje miejsce pracy, bo też z niego czerpie korzyści finansowe. By oddać się całkowicie temu zajęciu, porzuciła dalszą naukę.

Pamela Reif chce pójść na studia, najlepiej na zarządzanie w biznesie, bo trochę się już na tym zna. Można powiedzieć, że już teraz prowadzi swoją firmę, której logo jest ona sama. Jej biurem jest Instagram. Tam wrzuca zdjęcia z treningów, motywując młode dziewczyny do sięgania po wyznaczone cele. Ćwiczy cztery razy w tygodniu, za każdym razem przez około godzinę. Głównie przerzuca żelastwo, czyli pracuje na wolnych ciężarach takich jak sztangi, hantle czy kettle.

Ta fit laska ma olbrzymi wpływ na życie młodych Niemek i dziewczyn z całego świata (swoje konto prowadzi w języku angielskim). Można powiedzieć, że Pamela Reif jest niemiecką Ewą Chodakowską, ale na większą skalę. W tej chwili sama układa plany treningowe i diety, ale wcześniej korzystała z pomocy trenerów.Na Instagramie pojawiła się, gdy miała 16 lat, w lipcu skończy 20. Swoich fanów gromadziła powoli aż licznik wybił 2 000 000. Konto, oprócz motywowania innych, służy również do zarabiania na życie. Mówi o tym jako o pełnoetatowej pracy. Występuje w różnych kampaniach reklamowych, pojawia się na zdjęciach ze sponsorowanymi produktami, a także jest ambasadorką firm produkujących suplementy i „herbatki odchudzające”. Od jakiegoś czasu jest też szafiarką.

Nadal chcesz powiedzieć znajomemu / partnerce / dziecku „nie siedź tyle na Instagramie?
Dodał(a): Adam Wawrzyniak Środa 16.03.2016