Hipnotyzujące, wielkie… oczy

Na oficjalnej stronie Claudii Fijal znajduje się jej krótki biogram, zaczynający się słowami „To bardzo prawdopodobne, że możecie skądś kojarzyć jej wielkie, brązowe oczy…”. Patrząc jednak na inne wielkie i hipnotyzujące atuty modelki, wątpię żeby którykolwiek heteroseksualny facet zwrócił uwagę na kolor jej oczu. Wątpię też by w ogóle odnotował ich istnienie.
Fijał okładka.jpg

Ale już tak na poważnie mówiąc – bardzo prawdopodobne, że już wcześniej mieliście okazję widzieć jakąś sesję z Claudią w roli głównej. Wszystko dlatego, że karierę modelki zaczęła w wieku 12 lat i siedzi w tej branży już od 9 lat.

Mogliście ją także zobaczyć na okładkach wielu prestiżowych magazynów, między innymi Playboya, Kandy Magazine czy Maxima. Dwa ostatnie magazyny umieściły ją także na swoich listach najgorętszych modelek – Maxim w pierwszej setce, zaś według Kandy, Claudia była drugą najseksowniejszą modelką 2015 roku.

Jeśli też Claudia Fijal zdaje się Wam brzmieć niebezpiecznie polsko, to cóż, macie rację. Modelka urodziła się bowiem w Krakowie, jednak bardzo szybko przeniosła się do Chicago. Ostatecznie wylądowała w Los Angeles, gdzie jej kariera rozwinęła się na dobre.

Teraz zostawiamy Was z jej najnowszą plażową sesją w skąpym bikini. Podziwiajcie, oglądajcie, zachwycajcie się. Na marginesie dodam tylko, że wymiary Claudii to 86:68:84.ZOBACZ TEŻ:

Cieszy oko.

Opublikowany przez Esquire Polska na 12 luty 2016Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 17.03.2016