Najsłynniejsza polska MILF-a - Anna Lewandowska

W wieku 28 lat została najsłynniejszą Polską mamą, chociaż już wcześniej było o niej głośno. Na ten poród wszyscy nasi rodacy czekali z zapartym tchem.

Dzisiaj, czyli 4 maja 2017 roku Anna Lewandowska urodziła córeczkę, której dumni rodzice nadali imię Klara. Odkąd tylko słynna para pochwaliła się ciążą, w mediach aż huczało. Tabloidy rozpisywały się na ten temat i przez ostatnie dziewięć miesięcy niemal cała Polska wstrzymywała oddech, czekając na rozwiązanie.

Entuzjazm Polaków i kolorowej prasy można jedynie przyrównać do zachowania Brytyjczyków przed porodem księżnej Kate. Nasza rodaczka pokazała jednak o wiele bardziej wyrobiony charakter niż członkini rodziny królewskiej. Zamiast spocząć na laurach i spokojnie czekać, aż przyjdzie czas rozwiązania, pracowała przez osiem miesięcy. Między innymi promowała swoją książkę, nagrała płytę z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży i wzięła udział w kampanii reklamowej marki odzieżowej. Piłkarz zdradził, że nie miała szczególnych zachcianek, ani nie marudziła.

Nic dziwnego, że jest taka waleczna. Pomijając już gorącą Polską krew, jest też zawodniczką Karate i niejednokrotnie reprezentowała nasz kraj na różnego rodzaju zawodach na świecie, zdobywając medale. W 2013 roku obroniła tytuł magistra na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W tym samym czasie wyszła za mąż za Roberta. Jej panieńskie nazwisko to Stachurska.

Chociaż jest odnoszącą sukcesy sportsmenką oraz specjalistką do spraw żywienia, nie wolno zapomnieć o jej pięknych kształtach. Jej sylwetkę można porównać do Ewy Chodakowskiej. I żeby nie narazić się Robertowi Lewandowskiemu od razu zaznaczymy, że od trenerki zdecydowanie wolimy Annę.Dodał(a): Paweł Zieleń /fot.: https://www.instagram.com/annalewandowskahpba Czwartek 04.05.2017