Dziewczyna Dana Bilzeriana. Jedyna!

Ma 21 lat i skradła serce jednemu z najbardziej rozpustnych mężczyzn na świecie. Sofia Bevarly usidliła Dana Bilzeriana, co tylko dowodzi, że na każdego przyjdzie pora.

Playboy i król Instagrama Dan Bilzerian nie jest typem monogamisty. Jego profile społecznościowe wypełnione są zdjęciami z roznegliżowanymi modelkami. Co by o nim nie mówić, wie jak ustawić się w życiu. Wszystko wskazuje jednak na to, że i jego dopadła strzała Amora. Ostatnio bardzo często pokazuje się w towarzystwie pewnej piękności, Sofii Bevarly.

Zabrał ją na Wyspy Dziewicze. Podczas wakacji na swoim koncie na Instagramie umieścił zdjęcie z Sofią, będącą w samej bieliźnie i siedzącą na… żółwiu. I chociaż stuletni gad waży ponad 272 kilogramy, a dziewczyna niecałe 50, internauci byli rozwścieczeni i pytali, dlaczego ona siedzi na biednym zwierzęciu. Rzeczywiście jest to zagadką, ponieważ dziewczyna określa siebie miłośniczką fauny. Warto więc przyjrzeć się bliżej wybrance Dana.

Sofia ma 21 lat, pracuje jako kelnerka i studiuje na uniwersytecie, w wolnych chwilach pozując do zdjęć i wrzucając fotki na konta w mediach społecznościowych. Kiedy akurat się nie uczy i nie podaje kawy, lubi również imprezować. Nic więc dziwnego, że dobrze dogaduje się z Bilzerianem. Jesteśmy ciekawi jak takie słodkie dziewczę dotrzymuje mu kroku, a może playboy po prostu postanowił zwolnić tempa i się w końcu ustatkować.

Jej wymiary to 86-58-86, a obfity biust nosi w miseczkach DD. Jej profil na Instagramie kipi od seksu. Lubi pokazywać się w samej bieliźnie, bądź strojach kąpielowych i eksponować swoje niewątpliwe wdzięki. Wzdychamy więc do niej po cichu i po raz kolejny zazdrościmy życia Danowi Bilzerianowi.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/sofia_bevarly Piątek 05.05.2017