Najseksowniejsze cosplayerki

Nie mówcie mi, że nigdy nie kręciły Was seksowne bohaterki Waszych ulubionych gier, filmów, komiksów czy seriali, bo i tak Wam nie uwierzę. Na szczęście powstało coś takiego jak cosplay, dzięki czemu wszystkie kuszące kobiety wspomnianych produkcji, mogą pojawić się w realu.

W świecie komiksów, gier, seriali i filmów są, z punktu widzenia mężczyzny, tylko dwa rodzaje fikcyjnych postaci. Pierwszym z nich jest męski bohater, o wyrazistej osobowości, mrocznej przeszłości, a często posiadający także supermoce, który łamie serca wszystkich zakochanych w nim kobiet. I takim facetem każdy fan popkultury chce być.

Drugim rodzajem fikcyjnych postaci jest megaseksowna bohaterka, równie piękna, co inteligentna, często jedyna miłość głównego bohatera, z reguły nosząca skąpe wdzianka. I taką laskę, każdy fan popkultury chce przelecieć. Weźmy na przykład Yennefer Wiedźmina, Czarną Wdowę, Wonder Woman, czy Larę Croft.

Dziękujmy jednak, że powstał cosplay, bo za jego sprawą możemy napatrzeć się na te wszystkie laski z popkultury, w wersjach realnych. Jakże wspaniale jest ujrzeć najseksowniejsze bohaterki w jeszcze bardziej seksownych, bo realnych wersjach, w wykonaniu prawdziwych modelek.

Oczywiście jeśli myślicie, że cosplay to przebieranki rodem z balu karnawałowego dla dzieci w przedszkolu, to się bardzo grubo mylicie. Cosplay to spełnienie wszystkich mokrych snów każdego fana komiksów i gier. Zresztą, nie trzeba mieć fioła na punkcie popkultury by oszaleć na punkcie tych dziewczyn, bo ich przebrania są nieziemsko seksowne i bardzo realistyczne.

Dlatego też jesteśmy pewni, że garść zdjęć z profilu na Instagramie, skupiającego wszystkie najseksowniejsze cosplayerki ze świata, bardzo przypadnie Wam do gustu. Tylko rączki na widoku!


Dodał(a): Tomek Makowski Piątek 20.05.2016