Najlepsza pupa Brazylii - Miss Bum Bum 2014

Najlepsze pośladki Brazylii wybrane. 22-letnia Indianara Carvalho ze stanu Santa Catarina zgarnęła tytuł Miss Bumbum Brasil 2014 i równowartość 74 000 złotych. Prestiżu i sławy po takim zwycięstwie nikt nie jest w stanie wycenić.
Indianara.jpg

W poniedziałkowy wieczór w Sao Paulo 15 finalistek walczyło o tytuł Miss Bumbum Brasil 2014, czyli miano najlepszych pośladków Brazylii. Dziewczyny wyłoniono spośród 27 przedstawicielek z całego kraju (po jednej z 26 stanów i jedna z dystryktu federalnego).

Wygrała 22-letnia Indianara Carvahlo. Druga była Claudia Alende, która jest dublerką Megan Fox! Dziewczyny musiały się również mierzyć z nieuczciwymi konkurentkami. Mąż jednej z nich rzekomo zhakował system do głosowania, które odbywało się za pośrednictwem internetu. Dziewczynę po ujawnieniu matactwa zdyskwalifikowano. Najwięcej z ponad miliona uczciwie oddanych głosów trafiło do Indianary. Jak co roku pojawiły się zarzuty, że laski próbują przekupić sędziów, bo zyski z tytułu mogą być niebotyczne w porównaniu do łapówek.Zawody w tym roku były wyjątkowe, bo pierwszy raz w szranki stanęła modelka plus size - Juliana Bittencortt, a także najstarsza jak dotąd uczestniczka – 39 letnia Patricia Oliveira. O tytuł Miss Bumbum walczyły również bliźniaczki Rafaella i Graziella Fornazieri.

Wybory Miss Bumbum odbywają się od czterech lat. W zeszłym roku koronę dla swojej pupy zdobyła Dai Macedo. Zdążyłeś zguglować wszystkie wymienione uczestniczki? Która Twoim zdaniem powinna wygrać?

Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/indianaracarvalho Czwartek 20.11.2014