Secrets of Kinga

Prawdziwy facet czasami musi podjąć wyzwanie i wybrać swojej kobiecie odpowiednią bieliznę, która będzie podobać się jej, a podniecać jego! A oto przykład, który według nas spełnia takie kryteria. Weź tablet odpal tę kolekcję, poproś swoją dziewczynę o opinię… Efekt modowego pokazu może być Waszym sekretem.
617move.jpg
Kolekcja „50 secrets of Kinga” firmy Kinga składa się z czterech linii: Vanilla, Spicy, Naughty oraz Play. Poszczególne linie przeznaczone są dla kobiet o różnych stylach i upodobaniach. Do stworzenia ekskluzywnej bielizny wykorzystano materiały najlepszej jakości. Kontakt z kobiecym ciałem utrzymywać będą między innymi włoskie satyny i francuskie tiule.

Vanilla Collection – Let me ask you first
617_1.jpg
Vanilla Collection przeznaczona jest dla Pań chcących delikatnie urozmaicić swoje życie erotyczne. Bielizna z tej linii nie odsłania zbyt wiele, ale równocześnie podkreśla kształty i pobudza wyobraźnię.

Spicy – what are you doing to me?

617_49_1.jpg
Linia Spicy przeznaczona jest dla Pań, które nie boją się eksperymentów. W kolekcji znaleźć można zarówno odważne koszulki . W tej linii komplety są coraz bardziej wyzywające.

Naughty – I’ll make you say it again
617_64_1.jpg
Trzecia linia kolekcji “50 secrets of Kinga” skierowana jest do prawdziwych uwodzicielek. Kuszące materiały, zaskakujące rozcięcia, nietypowe kroje – to wszystko ma na celu raczej przyciągać wzrok, niż zakrywać ciało.

Play – we aim to please
617_75_1.jpg
Kinga przygotowała również propozycje dla miłośniczek łóżkowych przebieranek. Komplety z linii Play pozwolą każdej kobiecie przeobrazić się w sypialni w seksowną pielęgniarkę, niegrzeczną stewardessę, czy uwodzicielską pokojówkę.

KTÓRĄ LINIĘ WYBIERASZ TY, A KTÓRĄ TWOJA DZIEWCZYNA?
617burn-back.jpg

617_N-116-bag.jpg
617capture2-back.jpg

catch617.jpgcatch-back617.jpg

Komplety z kolekcji „50 secrets of Kinga” dostępne są na stronie www.kinga.com.pl
Więcej informacji na www.facebook.com/EkskluzywnaBieliznaKinga


Dodał(a): CKM.PL/fot. Kinga Wtorek 18.11.2014