Melania Trump skończyła 50 lat. Zawsze była damą, nie zawsze pierwszą

Melania Trump potrafiła wzbudzić zainteresowanie – zanim jej kontrowersyjny mąż został prezydentem Stanów Zjednoczonych. Słoweńska piękność była wziętą modelką, która równie chętnie co ubrania, prezentowała własne ciało.
mtrump1-f6b876beaa78aadfa554a73bb57294ad_01f0ff.jpg

Prawdziwe nazwisko żony prezydenta Stanów zjednoczonych to Knvas, które jednak było niezbyt chwytliwe w świecie showbiznesu. Dlatego rozpoczynająca międzynarodową karierę, pochodząca z Sevenicy (ówczesna Jugosławia) Melania, zmieniła nazwisko rodowe na brzmiące z niemiecka Knauss.


W 1996 roku wyjechała do Nowego Jorku, gdzie miała kontynuować karierę modelki. Co ciekawe, w tym czasie nie posiadała wizy uprawniającej jej do legalnej pracy. Miała więc szczęście, że nie ustawiono jej za murem broniącym granic amerykańskiego imperium. Ale zaraz… na ten pomysł wpadł dopiero jej mąż, który nienawidzi imigrantów do tego stopnia, że dwie z jego trzech żon pochodzą z Europy.

melania-trump-ckm-cdf0ec67bfd2276175a07ae7957c125b_9b870f.jpg

Ponad 20 lat temu wyznała, że gdyby kiedykolwiek została pierwszą damą, to przyjęłaby bardzo tradycyjny wizerunek nawiązujący do stylu Betty Ford i Jackie Kennedy. Nie przypominamy sobie jednak, żeby któraś z tych pań gościła na rozkładówce drukowanego CKM, a Melanii się udało. W 2001 roku ukazała się jej sesja (wydana pierwotnie w magazynie GQ). 
Pikanterii dodawał fakt, że odważne zdjęcia powstawały na pokładzie prywatnego odrzutowca należącego do Donalda Trumpa. Para poznała się w 1998 roku podczas nowojorskiego Tygodnia Mody. W tym czasie Melania nie miała jeszcze zielonej karty, a Trump miał żonę. Podziwiamy siłę ich uczuć. Zwłaszcza jej.


Zdjęcia pochodzą z magazynu CKM, kwiecień 2001. 


ZOBACZ TAKŻE: HOLLY MADISON - KRÓLICZEK "PLAYBOYA" KOŃCZY 40 LAT Dodał(a): Adam Barabasz / fot. archiwum CKM Poniedziałek 27.04.2020