Alla Bruletova – małe jest seksowne

Alla urodziła się 15 września 1999 roku. Mieszka w Iwanowie w Rosji. Mimo młodego wieku osiągnęła już całkiem sporo w świecie modelingu. Jednak trzeba dodać, że oprócz pozowania do zdjęć zajmuje się też dziennikarstwem.

Jak na modelkę jest wyjątkowo niska, bo ma zaledwie 158 cm wzrostu, jednak jak sama mówi: “nadrabiam to ogromną chęcią do działania”. Naszym zdaniem dopełnia to dużymi i jędrnymi piersiami. Poza tym powszechnie wiadomo, że małe jest piękne, a taką kruszynkę każdy facet z wielką chęcią nosiłby na rękach.

Na swoim koncie pokazuje nie tylko seksowne ciało, ale dzieli się także poradami dotyczącymi urody i zdrowego stylu życia. Podczas sesji często pozuje w strojach kąpielowych i zmysłowej bieliźnie, ale trzeba przyznać, że nawet w pełnym outficie wygląda zjawiskowo.

Przeglądając jej profil nietrudno zgadnąć, że jedną z jej pasji jest podróżowanie. Często pozuje na tle morza lub górskich szczytów. Jest też fanką motoryzacji i boksu, co pokazują zdjęcia z wnętrza jej BWM i z ringu.

Nie sposób przejść obojętnie obok jej pięknych złotych włosów i niebieskich oczu. Jedną z profesji, którymi zajmuje się w modelingu, są właśnie fryzury. Alla niedawno założyła też własny sklep, w którym zamierza sprzedawać kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i oczywiście włosów.

ONA CI UDOWODNI, ŻE MAŁE JEST PIĘKNE:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 27.04.2020