Matilde Rossi – boska dziewczyna polskiego piłkarza

Piłkarze z reguły spotykają się z najseksowniejszymi modelkami, które chodzą po świecie. Nie inaczej jest z polskimi piłkarzami, a ich wybranki zdecydowanie należą do samej elity elit. Tak jak choćby Matilde Rossi, boska dziewczyna Łukasza Skorupskiego.

Dla niezorientowanych w futbolu: Łukasz Skorupski to polski bramkarz, zawodnik włoskiego klubu Empoli, do którego został wypożyczony z AS Romy w czerwcu 2015 roku. Prawdopodobnie nie jest on znany szerszej publiczności, głównie ze względu na to, że zanotował tylko jeden występ w reprezentacji polski.

Z tego też względu, jego olśniewająca dziewczyna Matilde Rossi, nie znalazła się w 11-stce polskich WAGs, którą przygotowaliśmy dla Was podczas Euro 2016. Teraz jednak doszliśmy do wniosku, że jej uroda jest tak niesamowita, że zasługuje na osobny artykuł.

A zatem Matilde Rossi to przepiękna, pochodząca z gorącej jak ona sama Sardynii, 23-letnia włoska modelka. A właściwie była modelka, ponieważ zawiesiła swoją karierę odkąd spotyka się z naszym golkiperem. Skorupski okazał się bowiem dość zazdrosny i jak sam przyznał w jednym z wywiadów, nie życzył sobie, by jego dziewczyna publicznie pozowała w stroju kąpielowym czy bieliźnie.Z jednej strony to oczywiście wielka szkoda, bo Matilde jest wprost olśniewająco piękną kobietą o boskich kształtach, jednak z drugiej strony całkowicie rozumiemy Skorupskiego – w końcu my też nie chcielibyśmy się dzielić takim skarbem z innymi facetami.

Na (nie)szczęście Włoszka okazała się bardzo wyrozumiała i zrezygnowała z modelingu, na rzecz pomocy rodzicom przy hodowli psów na Sardynii. Nie oznacza to jednak, że przestała być aktywna social mediach. Wręcz przeciwnie, na swoim Instagramie ma ponad 300 tys. followersów i regularnie wrzuca różne fotki. Co prawda nie w bikini, niemniej jednak i tak wszystkie są po prostu boskie.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 11.10.2016