Tajemnicza Julie Annee

Mimo że ta dziewczyna wciąż pozostaje niemalże całkowicie anonimowa i tajemnicza, to na jej koncie na Instagramie wręcz lawinowo przybywa nowych obserwatorów. W tej chwili ma ich ponad 3,1 mln. Jak zobaczycie jej fotki, to sami będziecie chcieli do nich dołączyć.

Każdego dnia dziesiątki, setki, a nawet tysiące boskich lasek dzieli się ze światem za pośrednictwem Instagrama, swoimi seksownymi i bardzo kuszącymi zdjęciami. Niektóre z nich są modelkami, inne aktorkami, inne diwami i guru fitnessu albo blogerkami, a jeszcze inne zwykłymi dziewczynami, które chcą po prostu pokazać wszystkim dookoła jakie są piękne.

Niestety nie mamy pewności, do której z tych kategorii należy Julie Annee, pomimo tego, że jej konto na Instagramie stało się w ostatnim czasie niesamowicie popularne. W przeciągu ledwie kilku miesięcy, licznik jej obserwatorów zwiększył się o połowę i obecnie wynosi aż 3,1 miliona.

I choć liczba ta robi naprawdę ogromne wrażenie i niejedna gwiazdka, o której ciągle piszą brukowe media, chciałaby mieć taką rzeszę followersów, to o samej Juli Annee wiadomo bardzo niewiele. A w zasadzie nic. Wiadomo tylko, że pochodzi z San Diego. Poza tym – nic. Ani ile ma lat, ani też czy „Juli Annee” to jej prawdziwe imię i nazwisko, czy może to tylko jakiś pseudonim.

Resztę – jak np. to, że lubi się przebierać w różne, seksowne kostiumy i robić sobie seksowne selfie w zmysłowej bieliźnie – możemy wywnioskować patrząc na jej boskie fotki.


Zresztą, powiedzcie sami, czy tak naprawdę potrzebna jest nam do czegoś wiedza na temat tej dziewczyny? Zdaje nam się, że sam jej widok jest już w zupełności wystarczający.  
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Poniedziałek 10.10.2016