Magdalena Frąckowiak w katalogu Victoria's Secret

Piękna Polka - Magdalena Frąckowiak po raz kolejny dostąpiła zaszczytu znalezienia się w katalogu Victoria's Secret!

Magdalena Frąckowiak Victoria's Secret

Jeśli jest tu ktokolwiek, kto jakimś cudem przegapił informację, że nasza piękna, polska modelka od kilku lat współpracuje z Victoria's Secret, czas nadrobić ten brak wiedzy! Najlepiej w oparciu o stosowne fotografie, które zamieszczamy poniżej.

Victoria's Secret istnieje na rynku od 1977 roku. Zanim ruszyły pokazy i kampanie, które znamy obecnie, firma robiła furorę głownie dzięki innowacyjnej aranżacji wnętrz oraz miłym i przede wszystkim pięknym paniom z obsługi, pomagającym facetom z doborem rozmiaru i fasonu. Pierwszy pokaz mody VS odbył się w 1995 r. i od razu został okrzyknięty „bieliźniarskim wydarzeniem stulecia”.  Od 1999 r. pokazy są transmitowane w telewizji (w 2001 r. wydarzenie to obejrzało 12,4 mln ludzi!). Dzisiaj marka słynie przede wszystkim z tego, że zatrudnia jedynie najpiękniejsze modelki z całego świata, które posiadają wspaniałe, kobiece krągłości. Do najbardziej znanych aniołków Victoria's Secret należą: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Doutzen Kroes czy Candice Swanepoel.

Magdalena Frąckowiak to niewątpliwie jedna z najseksowniejszych dziewczyn na świecie, dlatego zupełnie nie dziwi nas, że wspomniana marka podpisała z nią kontrakt. Jak do tej pory jest jedyną Polką, która na tak wielką skalę współpracuję z tą firmą (od 2010 roku bierze udział w pokazach mody, a oprócz tego możemy ją zobaczyć w kampaniach reklamowych i lookbookach).

Ostatnio Magda znalazła się w kolejnym katalogu Victoria's Secret, z czego jesteśmy bardzo, bardzo dumni. Takie zdjęcia naszej ślicznoty możemy oglądać bez końca!

Dodał(a): BJ, fot. Victoria's Secret Poniedziałek 20.01.2014