Seksowne modelki Victoria's Secret

Oto efekty współpracy marki Victoria's Secret z najgorętszymi laskami świata - najnowszy katalog bikini, w którym pojawiła się nawet nasza śliczna Polka - Magdalena Frąckowiak!

Candice Swanepoel Victoria's Secret

Victoria's Secret wie jak zainteresować mężczyzn. W końcu po to powstała marka - żeby stworzyć panom dogodne warunki do kupna bielizny dla swoich kobiet. Jak wiadomo, rozmiary staników to dla nas sprawa bliska matematyce kwantowej, a wybór odpowiedniego fasonu majtek - niezrozumiała i skomplikowana misja NASA. Celem marki jest przybliżenie nam - mężczyznom skomplikowanego świata koronek i fiszbin oraz zainteresowanie nas tematem. A kiedy tematem jest Candice Swanepoel, Behati Prinsloo, Alessandra Ambrosio, Martha Hunt, Lily Aldridge i Magdalena Frąckowiak chyba nie ciężko to zrobić.

Aniołki Victoria's Secret właśnie skończyły pracę nad najnowszym katalogiem z kostiumami kąpielowymi. Oto efekty, czyli jedyny lookbook z babskimi fatałaszkami, który zainteresuje nie tylko dziewczyny, ale i prawdziwych facetów!Zobacz też piękne Polki w osobnych kampaniach Victoria's Secret:
Dodał(a): BJ, fot. Victoria's Secret Wtorek 21.01.2014