Katerina Shiryaeva – dziewczyna jak malowana

Katti pochodzi z miasta Perm znajdującego się w europejskiej części Rosji. Urodziła się 8 grudnia 1995 roku. Ma długie blond włosy i szaro zielone oczy. Już jako dziecko czuła, że jej powołaniem jest modeling.

Katerina już w dzieciństwie interesowała się modelingiem. Fakt, że w ostateczności sama została modelką, nazywa “wizualizacją”. Gdy była małą dziewczynką, uwielbiała rysować piękne kobiety ze zgrabną figurą w koronkowej bieliźnie. Wszystkie swoje rysunki zbierała w specjalnym notesie. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że sama stanie się kobietą ze swoich prac.

Odłożyła ołówek i kredki na rzecz smartfonu z przednią kamerą. Nim często strzelała sobie fotki w samej bieliźnie. Pewnego dnia jej przyjaciółka zobaczyła zdjęcia i stwierdziła, że Katti nadawałaby się na modelkę. Chwilę później otrzymała wiadomość z propozycją wzięcia udziału w sesji.

Mimo że na zdjęciach odsłania sporo ciała, to sama przyznaje, że wciąż jest wstydliwa. Tak czy inaczej, jej wyzywające sesje sprawiły, że dwukrotnie dostała się do pierwszej dziesiątki najseksowniejszych dziewczyn magazynu Maxim.

Choć jej konto na Instagramie cieszy się wielką popularnością, to nie było jej zamiarem. Sama przyznaje, że “wcale nie miałam takiego celu, żeby zostać instagramerką z dużą ilością obserwujących”. Co ciekawe jej profil został założony przez fotografa, który robił jej pierwsze zdjęcia.

ZOBACZ, JAKĄ KARIERĘ SOBIE ZWIZUALIZOWAŁA:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Środa 15.04.2020