Deisy Leon – naga sztuka

Deisy ma 22 lata i specjalizuję się w aktach artystycznych. Modelingiem zajmuje się od lipca 2016 roku i stał się on miłością jej życia. Dzięki doświadczeniom rozwija się zarówno twórczo, jak i jako osoba.
Deisy już jako mała dziewczynka wiedziała, że chce zostać modelką. Dojrzewając, podziwiała piękne kobiety w katalogach i czasopismach. Obiecała sobie, że gdy dorośnie sama stanie się częścią tej branży.

W rozwoju kariery dużym wsparciem była dla niej ciocia. To dzięki niej nabrała pewności siebie, nauczyła się akceptowania swoich niedoskonałości i bycia sobą. Jednak to babcia odegrała kluczową rolę – “Była moim mentorem” – przyznaje modelka. Nauczyła ją tego, że trzeba ciężko pracować, żeby zrealizować marzenia, nigdy się nie poddawać i zawsze odnosić sukcesy – cokolwiek się postanowi.

Na pytanie o to, co najbardziej kręci ją w jej zawodzie, odpowiada krótko: “To, co najbardziej kocham w modelingu, to tworzenie nowych obrazów pozbawionych jakichkolwiek granic”. Kocha wolność, która wiąże się z byciem sobą, ale przede wszystkim kocha możliwość poznawania innych kreatywnych i pełnych pasji artystów, którzy podzielają jej pasję do wcielania pomysłów w życie.

Leon na co dzień mieszka na Zachodnim Wybrzeżu (okolice Zatoki San Francisco), aczkolwiek bardzo chętnie podróżuje. Lubi spotykać nowych ludzi i doświadczać tego, co oferują jej nowe miejsca. “Wierzę, że to pomaga mi w dalszym rozwoju mojej kariery” – przyznaje modelka.

ZOBACZ, CO OZNACZA SZTUKA W WYDANIU DEISY:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 16.04.2020