Christen Dye – poskromi każdego byczka

Podniecają się dziewczyny z sąsiedztwa? W takim razie na pewno spodoba ci się Christen. Ta ślicznotka uwielbia twardych facetów, którzy ujeżdżają byki. Oni poskramiają dzikie zwierzęta, a ona poskramia ich żądze.

Christen urodziła się 16 września 1989 roku w Memphis w Stanach Zjednoczonych. Już jako mała dziewczynka często pod nieobecność mamy wyciągała z jej szafy jeszcze zbyt duże na nią ciuchy, przebierała się i przed lustrem udawała, że pozuje do zdjęć.

Któregoś dnia jej mama zauważyła, że w szafie brakuje kilku sukienek. Okazało się, że znalazła je w pokoju swojej córki. Gdy zapytała, czemu je zabrała, młoda Chris odpowiedziała, że szykuje się na kolejną sesję z fotografem. Wtedy było już wiadomo, że zostanie modelką, jest jej powołaniem.

Prawdziwe sesje modelingowe rozpoczęła w wieku 12 lat. Gdy skończyła 19 lat, przeprowadziła się do Dallas w Teksasie i kontynuowała karierę modelki. Obecnie jest reprezentowana przez agencje w Los Angeles, Dallas, Memphis, Nashville, Atlancie i St. Louis.

Ta barwna dziewczyna ozdobiła także kilka męskich magazynów takich jak: Maxim, SportsIllustrated, FHM czy Guyism. Pojawiła się także w teledysku do kawałka country Dirty South piosenkarza Lucasa Hoge’a.

W jej rodzinnych rejonach od lat główną atrakcją były zawody Professional Bull Race. Christen do tej pory lubi przyjeżdżać do domu, żeby zobaczyć, jak okoliczni faceci radzą sobie z ujeżdżaniem byków. Coś nam się wydaje, że na jej widok niejeden z nich spadł z grzbietu rozwścieczonego zwierzęcia.

Tobie na pewno opadnie szczęka, jak zobaczysz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Środa 09.09.2020