Bodine Koehler – zjawiskowa i rozśpiewana

Gdy Bóg rozdawał urodę, talenty i rozum ta dziewczyna jakimś cudem stała we wszystkich trzech kolejkach. Jest zjawiskowo piękna, uzdolniona muzycznie, a do tego grzeszy inteligencją.

Bo Koehler urodziła się 30 września 1992 roku w Holandii. Dorastała w Amsterdamie i San Juan w Portoryko, mówi w trzech językach, a kiedy nie jest na planie ani nie bierze udziału w castingach jako pożądana modelka, pracuje nad swoją karierą muzyczną. Potrafi też grać na fortepianie.

Ten napięty harmonogram nie pozostawia jej zbyt wiele wolnego czasu, ale Bo potrafi go w pełni wykorzystać. Z jednej strony buja się po Nowym Jorku, który jest jej obecnym miejscem zamieszkania. Jest fanką miejskich parków, po których spaceruje ze swoim psem Lobą, muzeów i restauracji. Gdy nie ma jej na mieście, prezentuje swoje boskie ciało na najlepszych plażach świata.

Oprócz zjawiskowej urody jej najmocniejszą stroną jest pewność siebie. “To jest coś, czego zawsze uczyli mnie moi rodzice. Bądź sobą i zawsze bądź pewna siebie, ponieważ jesteś wyjątkowa! To jedna z rzeczy, które zawsze noszę w sercu, ciele i duszy” – zdradziła w wywiadzie dla GQ.

Koehler reprezentował Río Grande na Miss Universe Puerto Rico 2012 i pokonał 38 innych kandydatek, zdobywając tytuł oraz prawo do reprezentowania Puerto Rico w Miss Universe. Mówi biegle po hiszpańsku, niderlandzku i angielsku i jest jedną z najbardziej znanych modelek na wyspie.

Jej życiowe motto brzmi: “Cokolwiek robisz w życiu, rób to z MIŁOŚCIĄ!”. My z miłością w sercach podziwiamy jej karierę i zdjęcia: 


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 10.09.2020